Legend of Solgard. Мультяшні вікінги

У цілому це досить якісний, цікавий, але водночас простий проект, який допоможе вбити кілька годин часу

Legend of Solgard – на перший погляд непримітна аркада, враження від якої змінюється вже після перших хвилин гри.

Розробникам вдалося органічно поєднати логічну головоломку, покрокову стратегію і додати до цього деякі елементи карткових боїв.

Мультяшні вікінги

Гейм-дизайнери запозичили образи скандинавських міфів і подали їх у казуальному форматі. У результаті вийшла красива «мультяшна» картинка з добре промальованими персонажами-мобами. Прокачування й апгрейди протагоніста і магічних істот супроводжуються яскравими візуальними ефектами. Змінюються не тільки навички героїв, але і їхній зовнішній вигляд, що робить гру більш динамічною і візуально привабливою.

Любителі реалізму навряд чи оцінять старання розробників, але якщо вас не бентежать фіолетові ведмеді й милі ельфінги з бойовими косами, то гра варта витраченого часу.

«Три в ряд» під нальотом скандинавської міфології

В основі геймплею лежить популярний формат казуальних проектів «три в ряд». Бойове поле поділено на клітинки, які у випадковому порядку заповнюються істотами. Завдання геймера – перемістити істот таким чином, щоб вони формували вертикальні і горизонтальні ряди, по 3 моби. При цьому:

  • вертикальний ряд створює персонажа, який атакує;
  • горизонтальний ряд створює барикаду для захисту від ворожих атак.

Моби, які атакують, будуть знищувати істот супротивника, розташованих на їхньому шляху, а зрештою повинні дістатися до крижаної брили за спиною ворогів (своєрідна база) і розбити її.

Під час боїв ваш ГГ поступово набирається досвіду, що дозволяє викликати на поле більше істот або здійснювати більше дій за один хід. Окрім того, поступово ви будете звільняти нових мобів, яких можна додати у свою «колоду».

Спочатку доступні лише лісові ведмеді і «гноми-вікінги» із сокирами, але вже скоро з’являються досить кумедні гостровухі ельфінги, загалом же доступно 30 унікальних істот. Мобів можна прокачувати, даючи їм додаткові навички або покращуючи показники їхньої атаки/живучості.

Лінійний сюжет

У Legend of Solgard реалізований сюжет, який часто використовується в мобільних іграх, формату «пройди стежкою». Стежка розбита на кілька десятків точок, кожна – нова сутичка, в якій потрібно розбити чергову крижану брилу.

Час від часу доведеться битись з босами, здатними знищити половину вашої армії в один хід, але при правильному виборі комбінації істот і балансі атаки/оборони перемогти їх не так складно. У кінці ж, судячи з усього, загін міфічних істот доведеться вести проти величезного і злого дракона. Ми, на жаль, до цього моменту не дограли, але якщо ви зможете – діліться думкою в коментарях.

У цілому Legend of Solgard – досить якісний, цікавий, але водночас простий проект, який допоможе вбити кілька годин часу. Мультяшна графіка і динамічний геймплей роблять гру цікавою як для дітей, так і для дорослих гравців. Solgard, мабуть, найбільш нестандартна і захоплива інтерпретація жанру «три в ряд» (звісно, якщо ви не фанат «магічної кухні» і «забутих скарбів»).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я