П’ятниця, 19 Липня, 2024

Wargaming.net підбиває підсумки за 2016 рік

Компанія Wargaming.net, один із лідерів ринку багатокористувацьких ігор, підсумувала діяльність в Україні та загалом. Рік, що минає, став ще одним  періодом як кількісного, так і якісного зростання. За останніми даними, в усіх проектах нараховується 110 млн зареєстрованих облікових записів. Стосовно користувачів з України, то за рік їх побільшало майже на 18%, або з 6,8 млн станом на грудень 2015 року до 8,01 млн. Тобто в ігри Wargaming.net грає більша частина українських користувачів Мережі.

wargaming_02

У 2016 році компанія випустила 4 значних оновлення для «World of Tanks», а також здійснила суттєву оптимізацію ігрового движка, що забезпечило 30% приросту відображення графічним адаптером кадрів на секунду. У березні 2016 року клієнт «World of Tanks» було повністю локалізовано, українською мовою відображаються  всі елементи, окрім рекламних повідомлень.

Реконструктори компанії доклали чимало зусиль і додали у гру так звані картонні танки, тобто техніку, яка була створена лише на папері і ніколи не існувала навіть у вигляді моделей чи дослідних зразків.

Цього року Wargaming.net успішно випробував новий формат масових заходів, зробив його цікавим не тільки для любителів ігор, а й для інших членів їхніх родин. Відбувся перший офіційний турнір з мобільної ММО «World of Tanks Blitz». У 2016 році гра отримала 12 оновлень і доступна на всіх популярних платформах: iOS, Android, Wondows 10 та Mac OS X.

wargaming_03

Стосовно «World of Warships», то морські баталії також за цей рік суттєво змінилися. Гра здобула близько 8 мільйонів користувачів за останні два роки і входить до топ-10 найпопулярніших ігор у СНД. Протягом року оновлення для «World of Warships» з’являлися кожні три тижні. Цікавим нововведенням став режим кампанії, коли окрім простої перемоги над супротивником гравцям необхідно було виконати певні додаткові умови. Розробники прийняли це до уваги, і у 2017 році режим кампанії буде розширено і вдосконалено.

Щодо планів на майбутнє, наступного року Wargaming.net планує видати нову гру відомої серії Total War. Проект Total War: Arena буде розповсюджуватися згідно з моделлю free-to-play, тобто завантажити і погратися зможуть усі бажаючі.

1 коментар

  1. Отличная игра, продолжайте нас радовать. Купить любое количество золота в world of tanks можно с телефона через Global24. Ловите лайфхак, деньги с телефона перевожу на Global24, а уже с него в игру, три клика и готово. Без комиссии. Огонь.

Comments are closed.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися