Найбільш очікувані хоррори 2019-го

У 2019-му році любителів хоррорів порадують декількома новинками. У рейтингу найбільш очікуваних фільмів жахів кілька картин за книгами Кінга, а також ремейки деяких уже популярних серій. Отже, цьго року на екранах повинні з’явитися:

Воно 2

Фільм заснований на однойменному романі Стівена Кінга, тому другу частину радять дивитися відразу після першої, як і задумував сам автор. Група не дуже щасливих героїв повертається, щоб ще раз перемогти вже відомого клоуна – Пеннівайза.

Сходи Іакова

Ремейк класичного трилера 1990 року, головну роль в якому виконував Тім Роббінсон. У фільмі розповідається про ветерана, який пережив В’єтнамську війну і через порушення психіки сприймає світ не так, як всі навколо. Це призводить до дивних і моторошних наслідків. Трейлер оригінального фільму:

Дитячі ігри

Релоад відомої багатьом фанатам картини заплановано на 2019-й рік. У перезавантаженні головну роль віддадуть Обрі Плаза – саме вона подарує своєму синові ляльку, в яку вселилося щось дуже і дуже зле. Шанувальники неоднозначно сприймають рішення про «перезавантаження» адже оригінальні «Дитячі ігри» стали справжньою класикою жанру.

Щасливого нового дня смерті

Продовження одного з найпопулярніших фільмів 2017 року. Це типовий представник окремого піджанру «День бабака». За сюжетом герой день у день переживає одні й ті ж події, у результаті яких помирає, щоб воскреснути наступного ранку. Протагоніст повинен зрозуміти, як розірвати це порочне коло, щоб постійні смерті припинилися.

Прокляття Ла Йорона

Головна героїня працює соціальним працівником, допомагаючи одній украй дивній сім’ї з не найкращим минулим і намірами. Коли у жінки несподівано помирає чоловік, вона починає помічати взаємозв’язок між бідами, які переслідують її рідних і ввірених їй для опіки людей.

Цвинтар домашніх тварин

Ще один релоад «класичного» фільму кінця вісімдесятих і друга екранізація відомого роману Кінга. Як можна зрозуміти, «король жаху» зараз на піку популярності, і фільм, швидше за все, отримає непогані касові збори. Навіть якщо «Воно 2» стане хоррором року, «Цвинтар домашніх тварин» може виступити непоганим доповненням для фанатів.