Середа, 6 Грудня, 2023

Найкращі безкоштовні фоторедактори для ПК і смартфонів

З розвитком соціальних медіа та пропускної здатності мережі кількість фотоконтенту стрімко зростає. Усе більш затребуваними стають додатки для обробки і ретушування зображень, і якщо раніше ними користувалися тільки фотографи, то зараз подібні сервіси є в арсеналі кожного другого інтернет-юзера. Ми розповімо про найкращі безплатні фоторедактори під ПК і смартфони.

Sumo Paint

Sumo Paint – браузерний редактор для фото з безліччю функцій, зокрема, і доступних тільки в декстопних додатках. До речі, якщо оформити передплату за 9 доларів на місяць, Sumo Paint таки можна завантажити на ПК для зручнішої роботи. Щоб запустити цей редактор, необхідний Adobe Flash Player, тому користуватися додатком на iOS і Mac не вийде.

Інструменти Sumo Paint: клонування, олівці, пензлі, текст, градієнти, форми тощо. Вони розташовані на панелі інструментів, до якої швидко звикнуть користувачі Photoshop.

Мабуть, єдиний мінус програми – підтримка тільки одного колірного режиму – RGB. Тому з колірною моделлю CMYK, яка широко використовується в типографії, працювати не вийде.

Доступний за посиланням

Pixlr

Це один з найвідоміших онлайн-фоторедакторів, який набув поширення за рахунок інструментарію і повної безплатності. У Pixlr можна проводити найпоширенішу обробку фото: зміну розміру, обрізку, відбілювання зубів, видалення ефекту червоних очей тощо.

Сервіс привертає увагу шістьма сотнями різних ефектів і рамок. Інтерфейс редактора схожий на Photoshop.

Доступний за посиланням

GIMP

ПК-редактор пропонує користувачам безліч інструментів: корекцію, копіювання, поліпшення, пензлі, виділення. Перевага програми в тому, що в ній можна працювати з усіма популярними форматами і практично на будь-якому комп’ютері (навіть на Linux). Також у програмі є зручний вбудований файловий менеджер.

Доступний за посиланням

Photo Editor by Aviary

Мобільний редактор під iOS і Android з безліччю функцій, від декоративних (додавання тексту, стікери, накладення кольору) до професійних опцій редагування (зміни розміру, видалення недоліків шкіри, різні варіанти корекції, відбілювання зубів).

Додаток приємно оформлений і зручний в роботі, а ті, хто не хоче завантажувати файл, можуть запустити онлайн-версію.

Завантажити програму можна тут

Fotor

У Fotor ви можете коригувати фотографії однією кнопкою, використовуючи готові пресети. Також тут доступна функція видалення фону, зміни розміру зображення тощо. Не позбавлений Fotor і можливостей для декоративної обробки і ретушування зображень.

Мабуть, найбільш універсальний редактор з нашого списку – він доступний у браузері, а також у вигляді програм на ПК і додатків під смартфони iOS і Android.

Доступний за посиланням!

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися