Огляд повербанка ColorWay 8000 мА·год Blue (CW-PB080LPA2BL)

Перед нами не тільки гарний, але і також функціональний повербанк, розрахований на користувачів, які цінують стильні аксесуари і потребують пристроїв для періодичного підзаряджання своїх мобільних гаджетів на ходу.

Зовнішня батарея, основною відмітною рисою якої є дизайн. Крім того, тут два повноцінних USB-порти, різні функції захисту пристрою під час роботи, інтелектуальний модуль і вбудований ліхтарик.

Комплектація та упаковка

  • Повербанк ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL)
  • Кабель USB/microUSB

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Що в коробці

Усе перераховане запаковано в компактну картонну коробку з дизайном, який поєднує в собі фірмові відтінки бренду, вибрані для декору упаковок його повербанків, ілюстрацію самого продукту, а ще частину важливих відомостей про CW-PB080LPA2BL.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Дизайн коробки

Технічні характеристики

  • Вихід №1 – USB 5V/1А
  • Вихід №2 – USB 5V/1.5А
  • Вхід – microUSB DC 5V/1А
  • Габарити – 121x69x16 мм
  • Вага – 188 г

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). З чого зроблений

Матеріали та якість збірки

Корпус моделі пластиковий, разом з як власне панелями, так і окантовкою, яка візуально схожа на метал.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Матеріали корпусу

Щодо якості збірки, тут питань немає – гарна підгонка деталей, та й самі матеріали непоганої якості. Щоб переконатися в цьому, у мене був тестовий місяць. Девайс часто їздив у рюкзаку з масою інших речей, у кишені джинсів тощо. Словом, дуже дбайливою експлуатація не була. Результатом я задоволений.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Враження від збірки

Дизайн

Зовнішність у цього повербанка класна. Так, стиль, коли панель того чи іншого пристрою імітує собою шкіру, новим назвати вже не можна. Однак у випадку з нашим «підопічним» виробник йде далі. Користувач отримує кілька колірних рішень корпусу – блакитний, чорний і «золотий». Тут варто додати ще й те, що залежно від вибраного кольору він буде вказаний у назві, а в кінці індексу будуть дві свої літери: BL – блакитний; BK – чорний і GD – золотий. Інших відмінностей немає.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Стильний дизайн

Незалежно від кольору, будь-яке з цих рішень доповнюється синім підсвічуванням індикаторів заряду, а ще зазначеною вище полірованою окантовкою. Словом, особисто мені сподобалося, хоча якщо будете дивитися в магазині, попросіть, щоб показали різні кольори.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Ціна

Ергономіка

Усі функціональні елементи у ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL) винесені на бічні грані, а ось передня та задня сторони примітні лише логотипом бренду і кількома рядками технічних відомостей. До речі, виноски ззаду цінні ще й тим, що підказують, який з двох USB-портів сильніший.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Ергономіка

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Найнижча ціна

Єдина клавіша «на борту» виконує кілька дій. Так, подвійне її натискання вмикає/вимикає ліхтарик, а одинарне дозволяє перевірити рівень заряду повербанка. До речі, у разі підключення його до пристрою, який заряджається, кнопку доведеться також натискати. Крім зазначеного, тут також два USB-порти, один microUSB, чотири індикатори відображення рівня заряду та лампочка ліхтарика.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Порти

Функціональність

Виробник заявляє про те, що CW-PB080LPA2BL має два ступені захисту під час роботи – від перегріву і замикань електромережі. Передбачено також функцію енергозбереження в режимі очікування. Усе реалізовано на автоматичному рівні, так що ніякої участі користувача тут не потрібно.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Індикатори

Крім того, відомо і про наявність інтелектуального модуля, який дозволяє почати автоматичне заряджання повербанка після його підключення й автоматичне відключення після завершення заряджання.

Ну і що ще приємно – висока стійкість до саморозряджанння. За це варто дякувати особливому Li-Pol акумулятору всередині. Правда, про який саме елементі мова, офіційно не уточнюється.

ColorWay 8000 mAh Blue (CW-PB080LPA2BL). Як працює

Враження від експлуатації

Що стосується можливостей CW-PB080LPA2BL, то одного повного його заряду для смартфона Vernee Apollo Lite (3180 мА·год) виявилося досить для двох повних циклів і трохи третього або ж двох з чвертю для iPhone 7 Plus (2900 мА·год). Ще я заряджав свій ARCHOS 50 Saphir (5000 мА·год). Тут один цикл повністю і 15% другого. З урахуванням певних втрат на виділення тепла цілком адекватний показник.

Замість висновків

Таким чином, у сумі своїй перед нами не тільки гарний, але і також функціональний повербанк, розрахований на користувачів, які цінують стильні аксесуари і потребують пристроїв для періодичного підзаряджання своїх мобільних гаджетів на ходу.

Орієнтовна вартість: 470 гривень

Продукт надано прес-службою ColorWay

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я