Субота, 9 Грудня, 2023

В iPhone 8 виявили дефект динаміка, Apple визнала його

У новому смартфоні Apple виявили виробничий брак, але більш дивно те, що компанія його визнала. Адже вона відома тим, що дуже не хоче публічно визнавати свої прорахунки. Виробник говорить, що дефект iPhone 8 стосується невеликої кількості користувачів, і вже йде робота над виправленням.

iPhone 8

Брак виробництва у новому смартфоні проявляється як різноманітні звуки тріщання під час телефонного дзвінка. За даними постраждалих користувачів, дефект виявляється також під час відеодзвінків по Facetime і в разі використання гарнітури.

«Ми знаємо про проблему, яка стосується невеликої кількості користувачів, – пояснили представники Apple виданню Business Insider. – Наша команда працює над виправленням, яке буде частиною найближчого програмного оновлення».

Проблема з аудіо в iPhone є другим масштабним дефектом нової лінійки продуктів компанії. Раніше виявилося, що нещодавно презентований годинник Apple Watch Series 3 зі стільниковим модемом LTE не може приєднатися до деяких стільникових мереж.

Apple відома тим, що намагається не визнавати дефекти у своїх гаджетах. Наприклад, у гаджеті iPhone 6 через прорахунок у конструкції корпусу з часом відшаровується контролер сенсора. За це на Apple подали колективний позов, оскільки брак проявляється приблизно через рік використання, часто, коли гарантія закінчилася.

У відповідь юристи компанії відстоюють позицію, що гаджет повинен працювати увесь час гарантійного терміну, після чого компанія не несе відповідальності. Цей термін навіть руйнує її власну програму iPhone Upgrade Program, яка розрахована на два роки. Окрім цього, Apple торік випустила доповідь iPhone 7 Environmental Report, в якій розповіла, що перший власник смартфона користується ним упродовж трьох років.

Досить часто Apple використовує для захисту своєї позиції щодо відсутності дефекту кумедні аргументи. Одним з найвідоміших є випадок з антеною iPhone 4. Цей телефон мав таку конструкцію антени, через яку, взявши телефон в руку, можна було суттєво знизити рівень стільникового сигналу і навіть зробити так, що телефон втратить підключення до мережі. У відповідь на критику тодішній керівник Apple Стів Джобс сказав, що користувачі неправильно тримають телефон. Він також порадив купувати спеціальний чохол за $29, якщо хочеться тримати мобільник по-своєму. «Якщо ви відчуваєте таку проблему з iPhone 4, тримайте мобільний телефон так, щоб не закривати виїмку в лівому нижньому кутку металевої рамки корпусу або використовуйте будь-чохол», – йшлося в офіційній заяві.

Почитайте також матеріал “Чи зможуть Google та HTC розбити дуополію Apple та Samsung”. Попри все своє розмаїття, ринок смартфонів належить двом компаніям: Apple та Samsung. Однак деякі аналітики сподіваються, що нещодавня купівля підрозділу HTC Pixel компанією Google може породити тріщину в цій дуополії. На їхню думку, через неї зможуть пробитися цікаві ідеї, які видають інші компанії – LG, Motorola та інші.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися