Неділя, 21 Квітня, 2024

Повний огляд ретро-магічних гаджетів TVA із серіалу “Локі”

Як для шоу, побудованого навколо магії, серіал “Локі” продемонстрував багато технологічних гаджетів. TVA, яка є головною організацією в серіалі, витратила свій бюджет на інтер’єри та техніку у стилі 60-х та 70-х років. Вийшло досить незвичне поєднання, у якому комп’ютери в ретро-стилі здатні розпізнавати мовлення, однак не здатні відтворювати відео, тому ролики демонструються з плівки. Гаджети TVA здатні переміщувати крізь час та простір, однак значна частина файлів все ще в паперовому вигляді. Фантазія Касри Фарахані, продакшн-дизайнера “Локі”, створила дуже цікаву техніку, а цей огляд дозволить ознайомитися з нею навіть тим, хто ще не дивився серіал.

Короткий спойлер: Локі та ще один Локі на ім’я Сільві борються проти організації TVA та її засновника на ім’я “Той, хто залишиться”. Ця організація охороняє Священну лінію часу шляхом викрадення та вбивства людей, котрі можуть порушити запланований плин часу.

TemPad

Невеликі портативні гаджети TemPad є у кожного співробітника TVA і за своїм використанням дуже схожі на смартфони. Це персональний гаджет, в якому є купа корисних функцій і можливостей, включаючи переміщення у просторі та часі, доступ до віртуального асистента, читання інформаційних файлів тощо.

Попри свою технологічну дивовижність (сучасні смартфони не можуть відкривати двері у інший час), TemPad де в чому поступаються навіть найбільш бюджетному смартфону. Наприклад, сучасні смартфони намагаються мати максимально різнокольоровий дизайн інтерфейсу, тоді як у TemPad він переважно чорно-помаранчевий.

Візуально TemPad нагадують Nintendo 3DS завдяки своєму екрану, що піднімається та схованій під ним клавіатурі і навігаційним клавішам.

Цікаво, що навіть маючи фантастичні технології, програмне забезпечення у всесвіті “Локі” страждає від таких же проблем, що і в реальності. А саме – в меню TeamPad є пункт очищення кешу. Очевидно, не допускати надмірного зростання кешу або автоматизувати його очищення складно не лише в реальності, а й у фантастичному серіалі.

Міс Хвилинка

Віртуальні асистенти типу Alexa, Siri, Google Assistant, Cortana сьогодні є звичною справою. Схожий, але значно більш інтелектуальний асистент присутній і в серіалі “Локі” та називається міс Хвилинка.

Міс Хвилинка дозволяє швидко знайти відповіді на питання та отримати потрібні файли. Однак в деяких місцях для збільшення кумедності серіалу замість цього віртуального асистента Локі доводиться мати справу з надзвичайно бюрократизованою та повільною бібліотекаркою.

Візуально він виглядає як циферблат годинника – складно уявити інший дизайн віртуального асистента для організації, яка займається проблемами хороносу. На відміну, від Alexa, Siri, Google Assistant, Cortana, міс Хвилинка може показуватися не лише на екранах, а й крокувати поруч з героєм у вигляді тривимірної голограми.

Дубинки TVA

Попри всі свої технології у питаннях самооборони співробітники TVA покладаються на палиці. Хоча вони також дуже технологічні і можуть видалити людину з історії. Однак в іншому це звичайні палиці і персонажі в серіалі просто лупцюють ними один одного.

Заряди обнулення

Цілісність Священної лінії часу у TVA зберігають традиційним методом: немає людини, немає проблеми. Додатково вони знищують найближчий простір, в якому перебувала така людина.

Контролери часу

Компактний кишеньковий девайс, яким контролюють упійманих порушників Священої лінії часу. Таких людей ще називають варіантами і на них вдягають нашийник. З допомогою контролера часу можна переміщувати людину в такому нашийнику в часі.

Holoprojector 35

У штаб-квартирі TVA комп’ютери мають крихітні монохромні екрани CRT. Роль великих екранів виконують голографічні проектори Holoprojector 35. Трансляція ведеться з трьох точок, створюючи об’ємне просторове зображення. А коли нічого не виводиться проектор вмикає заставку – прямокутники, які плавають в просторі.

За матеріалами: Mashable

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися