П’ять функцій, яких усе ще не вистачає в iPhone, але які є в Android

Цьогорічна лінійка iPhone 11 вийшла надзвичайно вдалою, особливо молодший апарат, який пропонує всі функції своїх старших братів за значно меншою ціною.

Цьогорічна лінійка iPhone 11 вийшла надзвичайно вдалою, особливо молодший апарат, який пропонує всі функції своїх старших братів за значно меншою ціною. Свіжі мобільники Apple поліпшили камеру, автономність, швидкість роботи та отримали багато програмних удосконалень з iOS 13. Однак їм усе одно бракує деяких корисних функцій, і ось добірка тих, які давно є на Android.

  1. Ручне обертання екрана

iPhone 11 продовжить дратувати користувачів раптовими перемиканнями між портретним та ландшафтним режимами. Так, можна зафіксувати інтерфейс у поточному положенні відповідним перемикачем у «Центрі управління». Однак на Android можна самостійно вказувати, в якому положенні повинен відображатися екран навіть при активному блокуванні автоматичної орієнтації дисплея. Це зручно, якщо потрібно, наприклад, дивитися фільм або грати в гру. У цьому разі в Android 9 на екрані з’являється невелика іконка в кутку екрана, тапнувши на яку, можна повернути зображення.

  1. Корисний статусний рядок та управління сповіщеннями

На Android додатки та події привертають до себе увагу невеликою іконкою в статусному рядку. Відкривши шторку повідомлень, можна детальніше ознайомитися з тим, що хоче та чи інша програма. На iPhone можна або ввімкнути значки для всього, або регулярно відвідувати «Центр сповіщень».

Також Android дає кращий контроль над тим, які додатки можуть виводити свої повідомлення та які сигнали при цьому подає телефон. Деякі можуть тихо з’являтися на екрані, інші – видаватимуть при цьому звук, а можна взагалі вимкнути сповіщення для якогось додатка. На iOS користувач може фактично залишити сповіщення ввімкненими або вимкнути їх взагалі.

  1. Меню додатків

Багато оболонок Android пропонують робочі столи, які користувач наповнює самостійно. Усі встановлені додатки при цьому знаходяться в окремому меню, доступ до якого надається натисненням кнопки. В iPhone на робочих столах з’являється кожна встановлена програма.

  1. Завжди ввімкнений дисплей

Екрани AMOLED дозволяють з мінімальною витратою батареї завжди показувати корисну інформацію – поточний час, пропущені виклики, повідомлення тощо. Багато смартфонів Adnroid пропонують таку опцію. Однак на iPhone цієї досить простої в реалізації функції немає.

  1. «Розумне» блокування

Смартфон Android має опцію «розумне» блокування, яка дозволяє тримати свій смартфон завжди розблокованим. Система не прохає ввести пароль чи пройти біометричну ідентифікацію, якщо бачить поруч навушники чи годинник господаря або виконуються якісь інші умови, наприклад, підключення до домашнього Wi-Fi.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я