Гра Sky Dancer – чистий ранер з чарівною графікою

Перспективний і цікавий платформер з красивою і нестандартною графікою

Sky Dancer – «хмарна» пробіжка з попутним збиранням монеток на тлі епічних та чарівних пейзажів. Чи справді все так добре в цьому ранері і чи варто витрачати на нього час?

Оригінальний графічний концепт

Графіка Sky Dancer яскраво демонструє розвиток розуміння ігор не просто як інструменту розваг, а як окремого виду мистецтва. Розробники постаралися перенести геймера в зовсім інший, легкий і фантастичний світ, який не виглядав би мультяшно.

З технічної точки зору графіка якісна – присутні тіні, текстури гарної роздільної здатності, анімація дій відображається адекватно. Оточення виконано в єдиних тонах і може змінюватися при купівлі нового світу (як і всюди, пропонують донат), але виглядає дуже естетично і цікаво.

Звуків дещо не вистачає, фактично тільки дзвін монет і удар при приземленні. Музика непогана, але загальний концепт дає потенціал для подальшого розвитку аудіокомпозицій.

Класичний раннер

Sky Dancer можна назвати рафінованим ран-платформером, виконаним у найкращих традиціях серії. На відміну від Subway Serf або Blade of Brim, геймеру не потрібно відволікатися на вбивство монстрів попереду або втечу від злого шерифа – чистий ранер, чистий біг з перешкодами.

Основна геймплейна фішка – платформи, стрибати потрібно з величезної висоти, і потрапити на потрібну плиту спочатку складно, але виглядає задумка цікаво. Якщо додати до цього рандомно генерований світ при кожному запуску (колірна гама також динамічна), то процес стає аж ніяк не нудним.

Але без проблем не обійшлося: якщо до ідеї та графіки претензій немає, то управління, на мій погляд, незручне, особливо для новачків. Той самий Subway Serf використовує формат «точних смуг», в якому керування здійснюється тапами, котрі дозволяють переходити зі смуги на смугу. У Sky Dancer ж кількість цих смуг значно збільшено (створюється ілюзія вільного переміщення), тому для того, щоб перебігти від краю до краю, потрібно утримувати палець на екрані, а не просто тапати.

Поки гравець біжить платформою, переміщатися складно, але можна. Справжній треш починається при стрибках між платформами: варто на півсекунди довше утримати палець – і вуаля, ваш персонаж летить у вічне небуття.

Сюжету як такого немає (та й чи потрібен?), зате є на вибір кілька світів і велика кількість персонажів, яких, утім, спочатку доведеться відкрити за ігрову валюту. Причому ціна встановлена за принципом «або бігай тиждень по 5 годин на день, або плати», неприємно.

Висновки

Sky Dancer – перспективний і цікавий платформер з красивою і нестандартною графікою, заради якої варто встановити цю гру. На жаль, незручне управління не дозволяє рекомендувати його казуальним гравцям, але розробники постійно випускають оновлення, так що, сподіваємося, баланс і геймплейні недоліки будуть виправлені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я