Четвер, 18 Квітня, 2024

Топ-5 інструментів для створення логотипів онлайн

Послуги зі створення логотипів у відомих дизайнерських фірм коштують недешево. Якщо вам потрібна простенька емблема для блогу чи невеличкої крамнички, можна створити її самому, навіть без навичок роботи у графічних редакторах. Допоможуть у цьому спеціальні сервіси, де логотип можна створити в декілька кроків. Розповімо вам про найкращі з них.

CoolText

Це гарний інструмент для створення текстових логотипів. Він пропонує близько сотні варіантів шрифтів та сотні способів оформлення написаного. Створити логотип тут можна буквально за кілька хвилин та завантажити в зручному графічному форматі. Те що треба для блогів та сторінок невеличких компаній. Тим пак, що користуватись сервісом можна безплатно.

Withoomph

Дуже простий сервіс для розробки логотипів. Усе, що вам потрібно, – вказати назву компанії чи сайту та зазначити декілька ключових слів щодо напрямку діяльності. Сервіс скомпонує багато варіантів простеньких лого. Вам лише залишиться обрати ті, що сподобалися, та довести їх до розуму вбудованими інструментами – вибрати колір та шрифт. За отриманий результат доведеться заплатити. Версія для інтернету коштує $30, а для друку – $60.

LogoMaker

Цей сайт дещо схожий на попередній. Спочатку треба вибрати категорію, потім один із наявних об’єктів і додати текст у редакторі (для цього є досить багато шрифтів). Усе доволі просто, але база заготівок залишає бажати кращого. Результат роботи теж доведеться купувати – коштує створений логотип $49. Але це для друку. Для інтернету його можна завантажити безплатно. І ще один цікавий момент – логотип самого сервісу сильно нагадує лого відомої в Україні мережі магазинів спорттоварів. Наводить на роздуми.

Logoshi

Цей сервіс скоріше можна віднести до засобів для пошуку натхнення. На ньому ви можете задати контур емблеми та назву компанії, а сервіс запропонує декілька варіантів її виконання. Деякі з пропозицій виходять доволі креативними, хоча більшість із них вас навряд чи задовольнить як конкретний варіант. Але якщо раптом логотип вам сподобався, ви можете одразу переглянути, як він буде виглядати на документах, візитних картках та вивісках. Це дуже зручно. Ви можете придбати результат за $19 у високій якості або завантажити безплатно в низькій. Ще одна опція – замовити виконання цього логотипа у професійного дизайнера. Це обійдеться в $1000 і більше.

Logo Garden

Доволі складний, але разом з тим й найбільш функціональний редактор з нашого огляду. У Logo Garden також треба вибирати рід діяльності та символ, на основі якого буде створено лого. Редактор має багато шрифтів, дозволяє накладати на текст різні ефекти, має багату кольорову палітру. Символ, який ви вибрали, також можна редагувати. Тут, наприклад, є зміна форми і віддзеркалення. Створені лого в низькій якості можна отримати безплатно, а за «хайрез» та векторний варіант доведеться заплатити $12,50 та $40 відповідно.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися