Наступним революційним пристроєм буде «суперфон»

У компанії Huawei впевнені, що до 2020 року на зміну смартфонам прийдуть так звані «суперфони». Експерти фірми кажуть, що така дата співвідноситься з 12-річним циклом життя мобільних пристроїв: у 1995 році з’явився багатофункціональний телефон від Motorola, а у 2007 році Apple випустила смартфон iPhone, давши початок новій тенденції. Приблизно до 2020-го року настане час нового покоління девайсів.

За словами президента Huawei з маркетингу, мобільні пристрої нового покоління стануть розумнішими, отримають ще більше можливостей і дозволять підвищити ступінь свободи користувачів. До того часу отримає більший розвиток так званий «інтернет речей», коли всі електронні девайси підключені до загальної інформаційної мережі, «хмарні» технології виявляться ще більш затребуваними, і з усім цим можна буде взаємодіяти за допомогою «суперфона».

«Як при біологічній еволюції, мобільні телефони перетворяться на «суперфони», – сказав президент маркетингового напряму Huawei Шао Янг на виставці Huawei Innovation Day Asia в Сінгапурі. – Розумність «суперфона» продовжить еволюціонувати і перетвориться на цифровий інтелект, який дозволить нам взаємодіяти зі світом. Завдяки еволюції та адаптації «суперфони» навіть трансформуватимуть наші відчуття».