У які халепи потрапляють дрони

Із квадрокоптерами часто відбуваються різноманітні пригоди. А записи інцидентів потрапляють в інтернет. Ми відібрали 10 найкумедніших відео повітряних пригод квадрокоптерів.

Дрони можуть бути доволі небезпечними. Це на собі відчув Енріке Іглесіас, який вирішив схопити дрон, що його знімав, під час власного виступу. Один з гвинтів добряче рубанув співака по пальцях, через що решту виступу йому довелось провести із закривавленою рукою та футболкою. До честі виконавця, концерт через інцидент він не припинив:

А якщо коптер трохи переоснастити, ним можна і вбити когось:

Те, що дрони доволі небезпечні, розуміють і шимпанзе. Саме так можна пояснити реакцію примата на коптер, який літав у його володіннях:

І навіть бджоли сприймають літаючий пристрій як потенційного ворога. Можливо, вони вважали, що до них залетів гігантський джміль:

Загрожувати вашому коптеру можуть й інші люди. Особливо, коли ви їм докучаєте. Навіть такі врівноважені особи, як рибалки, можуть не витримати. Тоді начувайтесь:

Дрон і сам може вскочити в халепу, навіть без сторонньої допомоги. І добре, якщо господар вчасно прийде на допомогу:

Але хеппі-ендом закінчуються не всі пригоди. У літальний апарат може влучити м’яч:

Або гарбуз, випущений із гігантської гарбузової гармати зі швидкістю понад 200 км/год:

Апарат можуть і поцупити. Ні, не злодюжки, які спокусилися на вартість приладу. А орли, які розглядають його виключно як здобич:

Ну й фактор кривих рук нікуди не подівся. За дронами в повітрі треба стежити, а не тільки дивитись, що відбувається на дисплеї: