Як боротися з проблемами благоустрою

У Києві є багато проблем з благоустроєм. І є багато шляхів звертати на них увагу міської влади. Один з них – новий ресурс eCity. На ньому ви можете повідомляти громадськість про конкретні проблеми. Автори проекту вважають, що чим більшого розголосу вона набере, тим швидше буде вирішена.

Усього на сайті є чотири категорії проблем: благоустрій міста, ЖКГ, дороги та транспорт й інше. До останньої категорії відносяться різні обговорення, а також питання, які не потрапили у перші три розділи. Оскільки ресурс новий, на ньому поки є всього 28 тем.

Показуються вони на головній сторінці. Там ви побачите найактуальніші з них – ті, за які проголосувало найбільше людей. На загальному плані доступні заголовок, світлина, короткий опис, кнопка «Підтримати» та іконки соціальних мереж, у яких ви можете поділитись проблемою. Заходячи ж до конкретного запису, ви побачите його повний варіант з розгорнутим описом, прізвищем автора, відміткою на карті, світлинами та коментарями.

Щоб коментувати записи, підтримувати наявні та створювати власні, на сайті потрібно зареєструватись. Зробити це дуже легко: треба або вручну ввести ім’я, прізвище, та адресу електронної пошти (її навіть підтверджувати не треба), або ввійти через Facebook.

Сайт також має мапу, на якій позначені всі записи. Це дуже зручно, якщо ви, наприклад, хочете подивитись тільки записи, що стосуються власного району. По кліку на позначці ви перейдете безпосередньо до запису.

На сайті також є розділи новин та архів, але поки що вони порожні.