Вівторок, 21 Травня, 2024

У Facebook з’явиться власний музичний сервіс

Facebook нещодавно почав тестувати варіант власного відеопрогравача, який дозволяє користувачам дивитися відео безпосередньо на сайті, а не імпортувати його з Youtube. Наступним кроком стане запуск музичних відео в соціальній мережі, який потім переросте у створення власного аудіосервісу, повідомляє Musically.

Створення власного аудіо- та відеосервісу соцмережі перебуває на завершальній стадії, тому про його запуск можна говорити вже в найближчі кілька місяців. Старт відбудеться, щойно розробники пересвідчаться в тому, що система працює надійно, і щойно будуть підписані всі необхідні ліцензійні угоди.

Найбільша соцмережа у світі прагне також стати крупним відеохостингом, і тому вона вирішила повністю змінити розділ «Відео» на сторінках компаній та спільнот. Цей розділ став менше схожим на газету і більше – на телевізор, де можна переключатися між різними каналами. Приблизно такий же дизайн мають сторінки YouTube.

Власники таких корпоративних сторінок зможуть не лише створювати канали та плейлисти, але також призначати один відеоролик як основний (featured), який матиме особливо великий розмір. Окрім цього, для кожного відео показується тривалість, кількість переглядів та «лайків», а також власна стрічка коментарів, яка оновлюється в реальному часі.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися