Як купувати в Google Play

Нещодавно Google почала продавати в Україні кінофільми. Їх можна купити в сервісі Google Play, що спочатку створювався як магазин додатків Android. Тепер він перетворився на повноцінний майданчик з продажу (або прокату) цифрового контенту: програм, музики, книг і ось тепер – фільмів.

Щоправда, процедура купівлі в цьому магазині може видатися складною тим, хто цього ніколи не робив. Проте насправді все доволі просто.

Для початку треба мати обліковий запис Google. У багатьох він є, а у кого нема – переходьте сюди, зробити його зовсім неважко.

Для того щоб придбати контент, треба під новоствореним або старим акаунтом зайти в Google Play і прив’язати до нього платіжну картку. Найпростіше це зробити так: вибрати товар та натиснути кнопку придбати. На екрані з’явиться вікно, де вам запропонують додати картку.

Натиснувши відповідне посилання, ви побачите вікно під’єднання платіжного засобу до Google Wallet – гаманця Google. Там треба ввести реквізити картки. Google може перевірити її на платіжоспроможність, знявши (та одразу повернувши) долар. Тому подбайте, щоб на картці були гроші.

Коли це зроблено, вас повернуть до сторінки купівлі товару. Вибираємо там щойно додану карту – і вперед до оплати.

Далі з рахунку знімається відповідна вартості сума, а придбаний контент з’являється в бібліотеці та/або на мобільному пристрої, де ним можна користуватись на свій розсуд.