Вівторок, 25 Червня, 2024

Як продавати речі з мобільного пристрою

Розробники сервісу Antresol вирішили максимально спростити приватну веб-торгівлю за допомогою мобільних пристроїв і випустили однойменний додаток. Поки що він працює лише під iOS, а ми вирішили розібратись, як саме, і щось за його допомогою продати.

Як купувати

Відкриваючи додаток, ви одразу ж потрапляєте у стрічку оголошень. Оскільки він розроблений у першу чергу для iPhone, то працювати з ним можна лише в портретній орієнтації, але незручностей це не викликає. Оголошення йдуть двома рядами зверху донизу (від найсвіжіших), більшу частину кожного блоку займає фотографія речі, яку продають. Також там вміщується частина заголовка, ім’я автора оголошення та ціна предмета.

Для більш детальної інформації треба клікнути по оголошенню. Тоді воно розгорнеться на весь екран, і можна буде побачити адресу продавця, дізнатись його контактну інформацію, подивитись додаткові світлини, поставити лайк, перейти до списку всіх оголошень користувача та поділитися посиланням на лот у соціальних мережах (вибрати їх можна, натиснувши трикрапку, там саме знаходиться і кнопка скарги на товар).

А щоб придбати товар, треба натиснути кнопку «Хочу». Для замовлення товару треба ввійти до системи за допомогою аккаунту на Facebook чи ВК, після чого у вас з’явиться обліковий запис. Це, мабуть, найбільш неприємний момент, бо додатку треба дати доступ до власної сторінки, вказавши пароль від неї. І хоча розробники божаться, що нічого від вашого імені не писатимуть, можливість створення акаунтів власне на сервісі, без прив’язки до соцмереж, тут очевидно не завадила б.

Система сервісу така, що ви можете торгуватися з продавцем. Коли ви натиснули відповідну кнопку, з’явиться форма зворотного зв’язку. Там можна ввести ціну, яку ви пропонуєте за товар, а також додати коментар.

Після цього пропозиція відправляється продавцю – залишається лише чекати на відповідь. Якщо ви не вказали у створеному профілі номер телефону, то вона надійде (якщо це станеться) у вигляді текстового повідомлення.

Як продавати

Щоб створити власне оголошення, треба натиснути зелену кнопку, розміщену внизу екрана. Після цього додаток відразу вас відправить фотографувати свій товар. Зробити можна до чотирьох світлин, а якщо ви зняли їх заздалегідь, то просто завантажити їх з галереї пристрою.

Після цього слід задати ціну товару, короткий опис (як в Twitter – до 140 символів) та натиснути відповідну кнопку. Усе – оголошення з’явиться у стрічці сервісу.

Якщо ви не вказали до цього телефон, вас запросять це зробити до публікації. А коли оголошення опубліковане, залишається лише чекати, коли ваш товар когось зацікавить.

Наш лот (ігровий набір 5 в 1) за дві доби хоч і привернув до себе увагу (отримавши кілька лайків), проте придбати його бажаючих не знайшлося. Враховуючи можливість торгуватися, ми виставили дещо завищену ціну, можливо, потенційних покупців відлякало саме це – не звикли, мабуть, торгуватися. У середньому ж за добу на сервісі з’являється близько 80 нових оголошень, в основному це одяг.

Резюме

Сервіс Antresol ще дуже молодий і, напевне, з часом буде вдосконалюватися. Але вже зараз з ним дуже зручно працювати. Коли ж з’явиться Android-версія, торгівля має піти ще активніше, зросте аудиторія і кількість цікавих товарів, яких і зараз там вже не мало.

1 коментар

  1. Мы не видим пароли от соц. сетей) Пароль нужно вводить только в случае, если у пользователя не установлены приложение ВК и ФБ. И пароль вы вводите в браузере, а не у нас в приложении.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися