Неділя, 19 Травня, 2024

Як подорожувати з урахуванням бюджету

Якщо цього року ви ще не були у відпустці, саме час про це подумати. Знайти гарну подорож і забронювати готель можна через інтернет, наприклад, за допомогою українського сервісу Misto.travel. Сьогодні ми розповімо вам про ще один схожий безплатний проект.

Називається він Tripmydream. Сервіс допоможе всім туристам, але найкраще підійде тим, хто ще не придумав куди саме поїхати, проте має визначений бюджет. Для пошуку поїздок одразу на головній сторінці є спеціальний інструмент. Спочатку треба вибрати тип відпочинку, клацнувши по одній з іконок. Це може бути море, екзотичні країни, гірськолижний відпочинок, екскурсійні міста, а також спа.

Якщо ж ви знаєте, куди хочете поїхати, скористайтесь відповідним пунктом. Там можна зазначити до трьох міст, регіонів чи країн.

Коли ви вибрали пункт, що вас зацікавив, система перейде до вибору дати відльоту та повернення, кількості мандрівників та місця відправлення.

Потім треба вказати бюджет, що розрахований на переліт і проживання в готелі.

Далі все просто. Система підбере для вас подорож за заданими параметрами (які ви будь-коли можете змінити). Також вона вміє давати підказки. Нам вона рекомендувала збільшити бюджет поїздки на $100. Це значно збільшило кількість виданих пошукових результатів. Якщо результатів багато, найкращі ви можете позначити галочками та скористуватися інструментом порівняння. Це дуже зручно, особливо якщо бюджет обмежений: так легше знайти найкращий варіант за співвідношенням ціна/якість.

Також ви можете детально переглянути параметри запропонованої подорожі. Інформація там дуже детальна, з картами та описом готелю включно.

Якщо вас все влаштовує, просто бронюйте готель та переліт. Сервіс цього зробити не дозволяє, тож на відповідній сторінці будуть посилання на ресурси-партнери.

А такими є Booking.com (для пошуку готелів) і Skyscanner, Tickets.ua та OneTwoTrip для бронювання авіаквитків. Крім цього, на сайті ви можете просто пошукати авіаквитки та готелі. Для цього є відповідні розділи.

Ще одна додаткова послуга – це розділи «Ідеї» та «Вигідні пропозиції». Їх ви можете знайти, просто опустившись на головній сторінці донизу.

Як бачимо, уже зараз сервіс є доволі функціональним. Він дозволяє зручно шукати готелі та авіаквитки в одному місці з урахуванням бюджету та дає можливість порівнювати пропозиції. І все це в одному місці замість 5-10 сайтів. Доволі зручно.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися