Як в Києві знайти бомбосховища

Хоча бойові дії йдуть зараз тільки на сході України, зарікатися, що вони не докотяться до столиці, не можна, вважають автори додатка Kiev Bomb Shelters – «Київські бомбосховища». Власникам iPhone та iPad він дозволяє знати, де заховатись від авіаударів та артобстрілів.

Дані в програмі базуються на актуальній інформації від КМДА. У базі додатка є декілька тисяч об’єктів. Це станції метро, підземні переходи та паркінги, цокольні поверхи будівель та підвали, а також різноманітні об’єкти, об’єднані в категорії «Інше».

Користуватись програмою дуже просто. Натиснувши відповідну кнопку, ви побачите задану кількість сховищ навколо вас. На екрані їх може бути від кількох десятків до сотні, визначається це в налаштуваннях додатка.

Окрім графічного подання, додаток підтримує і текстове.

Також сховища можна заносити до закладок.

Клікнувши на значок конкретного об’єкта, ви побачите детальну інформацію про нього. Це адреса, тип та координати.

Якщо ж ви натиснули на зелений значок пішохода, на екрані з’явиться маршрут від вашого поточного місця до нього. Прокладається він в не у вікні додатку, а автономно на Google Maps. Червоний же значок показує фотографію об’єкта. Для цього також використовуються сервіси Google, але вже у вікні додатку.

Додаток доступний українською, російською та англійською мовами. А використовувати як карту можна як супутникове, так і схематичне зображення, а також їхній гібридний варіант.

Все це ви можете виставити в налаштуваннях додатку, які дуже прості та зрозумілі.

Загалом і весь додаток дуже простий. Підхід, що на мапі показуються лише об’єкти поблизу, трохи незвичний, але зрозумілий – у надзвичайній ситуації сховища на іншому кінці міста навряд чи вам знадобляться. А ми сподіваємось, що його функціональність ніколи не доведеться використовувати за прямим призначенням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я