Вівторок, 16 Квітня, 2024

Google познайомить дітей з інтернетом

Малечі та її вчителям стало простіше дізнаватися про те, як шукати в Мережі нові знання та з чого починати створення власних веб-сайтів. Google разом з Інтернет Асоціацією України запустив спеціалізований освітній ресурс для дітей та дорослих «Про Інтернет». На ньому можна дізнатися про те, як Веб може допомогти у майбутній кар’єрі, персональній реалізації та кібер-ризиках.

Основними відвідувачами нового ресурсу мають стати учні українських шкіл, яким пропонується чотири навчальних модулі. На сайті також є розділ, призначений для вчителів, де можна знайти методичний посібник і практикум для проведення занять. Окрім цього, на ньому можна знайти бібліотеку посилань на інші ресурси для навчання та дозвілля.

Загалом розробники кажуть, що портал «Про Інтернет» дозволить школярам навчитися користуватися Інтернетом безпечніше та розкрити всі можливості, які він дарує. Відзначимо, що сайт не розрахований на велику кількість відвідувачів, і тому при спробі зайти на нього може видавати помилку 503.

У МТС також переймаються освітою дітей у справі безпечного поводження у Всесвітній павутині. Низку порад, які допоможуть вам убезпечити себе та близьких від можливих загроз при мобільному доступі в інтернет, можна прочитати на відповідній сторінці.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися