Субота, 2 Грудня, 2023

Яндекс запустив «універсального помічника» для мобільних пристроїв

Компанія «Яндекс» випустила оновлення однойменного додатка і назвала це «універсальним помічником». Тепер усі сервіси компанії, такі як «Яндекс.Транспорт», «Яндекс.Карти» мають, так би мовити, спільний знаменник. По суті, оновлений додаток Яндекс намагається конкурувати з «Google Now».

«Додаток показує важливі місця поблизу – магазини, кафе, аптеки, банкомати – й уточнює деталі. Можна дізнатися адресу і телефон, а також перевірити, чи приймають банківські картки. Додаток вміє підлаштовуватися під обставини: наприклад, удень він у першу чергу порадить вам місця з бізнес-ланчами, ввечері – бари, взимку – катки та гірки, ну а влітку – пляжі», йдеться в описі.

Стартове вікно програми являє собою звичайну пошукову стрічку з можливістю голосового пошуку, пошуку за фото, а також можливістю читання QR-кодів.
Екраном нижче знаходяться новини, розбиті за категоріями:
Потім йде погода і котирування валют:
Далі вкладка «Транспорт». Тут можна побудувати маршрут, як у звичайних «Яндекс.Картах». Додаток також показує, де знаходяться маршрутки й автобуси, де розташовані зупинки і який транспорт через них проходить.
Ще нижче ТВ-програма:
Далі вкладка «Поруч з вами». Тут можна дізнатися, які ресторани, бари, магазини, АЗС, банкомати та аптеки знаходяться поблизу.
У кінці розташована Афіша і посилання на додаткові сервіси Яндекса:
Додаток Яндекс доступний для iOS і Android. Тим, хто вже використовує програму, досить оновити її до останньої версії.

Дмитро Костюк
Дмитро Костюк
Головний редактор TechToday. Працює в телеком-журналістиці з 2006 року.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися