Среда, 29 мая, 2024

В iPhone 15 з’явиться програмна опція, щоб батарейка деградувала повільніше

Запитайте будь-якого експерта з батарей про те, як продовжити життя акумулятору і він майже одразу скаже про заряджання до 80%. Незабаром саме це стане доступне власникам iPhone. Apple працює над функцією «Оптимізована зарядка батареї», яка дозволить юзерам обмежити максимальний рівень заряду.

Як показує програмний код iOS 17, який проаналізували журналісти 9to5Mac, Apple працює над встановленням обмеження на максимальну зарядку для iPhone серії 15. Ідея досить проста: iPhone 15 просто перестане заряджатися, коли заряд батареї досягне встановленого відсотка.

Це усуне побоювання людей про те, що буде з батареєю, якщо повністю заряджений смартфон залишити підключеним до зарядки на тривалий час. Це проблема, коли літієва батарея тривалий час має напругу 4,2 Вольта (або вище у сучасних акумуляторах), оскільки чим вища напруга, тим швидше деградація. При напрузі 4,1 Вольта (80% заряду на індикаторі) або нижче батарея деградуватиме значно повільніше.

Деякі смартфони Android уже пропонують таку ж можливість обмеження максимального рівня заряду. Серед них — телефони Samsung і OnePlus.

До речі, починаючи з iOS 13 компанія Apple вже пропонує те, що вона називає функцією «Оптимізована зарядка батареї» для iPhone. З цією опцією смартфон не відключає повністю заряджання після досягнення 80% заряду, але відкладає його. Мобільник вивчає графік свого власника і намагається «добити» останні 20% перед тим, як його від’єднають від розетки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Евгений пишет для TechToday с 2012 года. По образованию инженер,. Увлекается реставрацией старых автомобилей.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися