Вівторок, 25 Червня, 2024

AirPods підключено, але немає звуку: як вирішити проблему?

Користувачі AirPods можуть відчувати відсутність звуку, навіть коли їхні AirPods підключені. Причини тихої проблеми AirPods можуть бути різними, і ось рішення для вирішення найпоширеніших проблем.

Чому AirPods підключені, але звук усе ще йде з телефону?

Є кілька можливих причин, чому ваші AirPods підключені, але з них не виходить звук. Деякі з поширених причин:

 • Неправильний вибір аудіовиходу: ваш пристрій може бути помилково налаштовано на відтворення аудіо через вбудовані динаміки, а не підключені AirPods. Щоб вирішити цю проблему, перевірте налаштування аудіовиходу вашого пристрою та переконайтеся, що AirPods вибрано як бажаний вихід.
 • Перешкоди Bluetooth: перешкоди від інших бездротових пристроїв або фізичні об’єкти можуть впливати на з’єднання Bluetooth між вашим телефоном і AirPods. Переконайтеся, що обидва пристрої знаходяться в безпосередній близькості та що поблизу немає значних джерел перешкод.
 • Проблеми, пов’язані з додатком: деякі додатки можуть мати власні налаштування аудіовиведення, які можуть замінити налаштування вашого пристрою. Перевірте налаштування програми, щоб переконатися, що аудіовихід налаштовано на ваші AirPods.
 • Нестабільне з’єднання Bluetooth: слабке або нестабільне з’єднання Bluetooth може призвести до того, що ваш пристрій повернеться до відтворення аудіо через вбудовані динаміки. Спробуйте від’єднати та повторно під’єднати свої AirPods у меню налаштувань Bluetooth або перезапустіть пристрій і знову встановіть з’єднання.
 • Збої програмного забезпечення: іноді помилки програмного забезпечення можуть спричинити проблеми з відтворенням звуку. Переконайтеся, що на вашому пристрої та AirPods встановлено останні оновлення програмного забезпечення та мікропрограми. Якщо необхідно, скиньте налаштування AirPods до заводських і знову підключіть їх до пристрою.
 • Проблеми з апаратним забезпеченням: якщо проблема не зникає після вичерпання попередніх рішень, можливо, проблема з апаратним забезпеченням AirPods або модуля Bluetooth вашого пристрою. У цьому випадку зверніться до служби підтримки Apple або виробника вашого пристрою для подальшої допомоги та можливого ремонту.

Як відновити звук AirPods

Перш за все, вам потрібно переконатися, що ви правильно сполучили навушники з пристроєм. Після цього можна переходити до етапів усунення несправностей.

Змініть пристрій виведення

Якщо ваш пристрій не використовує AirPods як основний аудіовихід, виконайте необхідні налаштування за допомогою Центру керування на вашому iPhone або iPad, панелі меню на вашому Mac або програми «Параметри» на вашому ПК з Windows. Також перевірте, чи програма, якою ви користуєтеся, має власні аудіоконфігурації, які можуть замінити системні налаштування.

Збільште гучність

Якщо гучність вашого пристрою дуже низька або вимкнена, посиліть її за допомогою кнопок на пристрої, Siri або сенсорного керування на AirPods Pro або AirPods Max. Перевірте, чи ваш пристрій вимкнув беззвучний режим або режим «не турбувати», що може вплинути на вихід звуку. Для користувачів Mac і Windows просто скористайтеся клавіатурою, щоб збільшити гучність, або використовуйте повзунок гучності.

Помістіть AirPods у футляр

Швидке вирішення проблеми з підключеними навушниками AirPods, але без проблем зі звуком, — покласти AirPods назад у футляр. Це автоматично вимкне їх. Заряджати їх може не знадобитися, якщо вони вже заряджені, тим не менш, покладіть їх назад у футляр, а потім вийміть, щоб повторно підключити до свого пристрою. Якщо ви загубили свій футляр і вам потрібно знайти його без бутонів усередині, перегляньте наш спеціальний посібник.

Просто помістіть свої AirPods у футляр, щоб почати процес заряджання. Ви можете заряджати свої AirPods, де б ви не були, оскільки ваш футляр може вмістити кілька повних зарядок для них.

Тим не менш, якщо ви вважаєте за потрібне зарядити чохол разом із AirPods, підключіть кабель Lightning, який постачався разом із AirPods, у роз’єм, розташований на вашому чохлі. Після цього встановіть з’єднання між протилежним кінцем кабелю та портом USB або зарядним пристроєм. Крім того, деякі моделі AirPods можна заряджати за допомогою зарядного пристрою MagSafe для додаткової зручності.

Перезапустіть Bluetooth

Якщо з’єднання Bluetooth нестабільне або порушується, перезавантажте його, вимкнувши та знову ввімкнувши на своєму пристрої. Ви можете зробити це, увійшовши в Центр керування. Для користувачів Mac ви можете клацнути піктограму Control Center на панелі меню, тоді як для користувачів iPhone / iPad ви можете просто провести пальцем вниз від верхнього правого кута екрана. Крім того, спробуйте від’єднати та повторно під’єднати AirPods, як показано нижче.

Скиньте налаштування AirPods

Якщо ваші AirPods продовжують працювати без звуку, можливо, знадобиться скинути їх налаштування. Щоб скинути AirPods, виконайте такі дії:

 • На вашому iPad або iPhone має бути встановлено останню версію iPadOS або iOS. Ви можете переконатися в цьому, перейшовши до Налаштування > Загальні > Оновлення ПЗ і торкнувшись Завантажити та встановити.
 • На Mac ви можете оновити свою macOS, перейшовши в Системні параметри > Загальні > Оновлення програмного забезпечення. У попередніх версіях macOS просто перейдіть у Системні параметри > Оновлення програмного забезпечення. Якщо є оновлення, завантажте та встановіть їх.
 • У Windows перейдіть у «Параметри» > «Оновлення Windows» і натисніть кнопку «Перевірити наявність оновлень».
 • Для користувачів Android перейдіть у Налаштування > Оновлення системи.
 • Помістіть AirPods у футляр на 30 секунд. Від’єднайте свої навушники від пристрою Apple або стороннього пристрою, якщо вони все ще підключені.
 • Натисніть і утримуйте кнопку налаштування на задній панелі корпусу приблизно 15 секунд або доки індикатор стану не почне блимати жовтим, а потім білим.
 • Знову під’єднайте AirPods, приклавши їх до iPhone або iPad із відкритою кришкою зарядного футляра та AirPods усередині. Якщо у вас немає футляра, ви все одно можете підключити їх.
 • Виконайте вказівки на екрані, щоб завершити процес створення пари. Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено для комп’ютерів Mac або інших пристроїв не від Apple.

Перевірте наявність фізичних пошкоджень або бруду

Пошкоджені або забруднені AirPods можуть не відтворювати звук належним чином. Огляньте їх на наявність видимих ознак пошкодження, таких як тріщини, вм’ятини або подряпини. Чистіть AirPods м’якою тканиною або ватним тампоном, уникаючи рідин або абразивних матеріалів. У разі пошкодження зверніться до служби підтримки Apple для ремонту або заміни.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися