Вівторок, 28 Травня, 2024

Сайт Space Elevator покатає вас на космічному ліфті

Space Elevator – це інтригуючий вебсайт, на якому ви зможете зробити безліч відкриттів під час подорожі з поверхні Землі нагору. Створений креативним програмістом Нілом Агарвалом, сайт «Космічний ліфт» має веселий дизайн, який вимагає від вас лише одного: прокручування коліщатком миші вгору.

Піднімаючись у небеса, ви дізнаєтесь, як поступово змінюється атмосфера, і як це впливає на дику природу та тип літака, який ви можете побачити.

Альтиметр у нижній частині сторінки дає змогу побачити, на яку відстань ви піднялися, а датчик у верхньому правому куті дає змогу стежити за зміною температури. І якщо ви думали, що чим вище ви піднімаєтеся, тим холодніше стає, тоді не забудьте стежити за температурою, коли піднімаєтеся вгору.

Крім того, не лякайтеся, якщо знайдете різних безкрилих тварин, таких як дикий як, жовтовуха миша чи гірський козел. Хоча вони намальовані наче ширяють у повітрі, але насправді Космічний ліфт повідомляє нам найвищу точку, на якій ви знайдете цих різних істот у горах світу.

Space Elevator (https://neal.fun/space-elevator/) також має музичну кнопку — ви знайдете її поруч із дисплеєм температури — щоб ви могли насолоджуватися заспокійливим саундтреком, коли ви прямуєте до космосу.

Тексти на Космічному ліфті виконані англійською, але користувачі Firefox, Opera, Chrome можуть на льоту перекладати їх на українську. Для цього скористайтеся розширенням FilipePS/Traduzir-paginas-web (https://github.com/FilipePS/Traduzir-paginas-web).

Агарвал вже деякий час створює низку веселих і навчальних інструментів. Він є автором Asteroid Launcher, який є симулятором падіння астероїда на Землю, щоб побачити, скільки шкоди він може завдати за тих або інших обставин. Ви можете вибрати розмір і склад астероїда, його швидкість і кут удару, а також точне місце, де він вдаряється у Землю. Прагнучи зробити інструмент якомога точним, Агарвал використав дані з наукових статей і вбудував їх у Asteroid Launcher .

Веб-сайт кодера також містить низку інших цікавих пропозицій, серед них Design the Next iPhone, Wonders of Street View і The Auction Game.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися