ДЛЯ АБОНЕНТІВ ПЕРЕДПЛАТИ

Vodafone Red
Це універсальний тариф, до якого входить як голосовий, так і інтернет-трафік. Вибирати з тарифів Vodafone Red просто, тому що вибирати ви будете тільки за одним критерієм – співвідношення обсягу 3G-інтернету та щомісячної вартості тарифу (від 40 до 180 грн). Тому що всі інші послуги ви отримаєте автоматично і без додаткової плати: дзвінки на інші мережі (від 60 до 300 хвилин), SMS-повідомлення (від 50 до 150 шт.), безлімітне спілкування в соціальних мережах і навіть дзвінки за кордон (від 25 до 75 хвилин на місяць) уже входять у щомісячну плату.

Дізнайтесь також: коли в Україні запрацює послуга перенесення номера

А до найбільш «об’ємного» тарифу входить навіть мобільне телебачення – за 180 грн у вас є і мобільний зв’язок, і 3G-інтернет, і 40+ ТВ-каналів, які можна дивитися і з мобільного, і з домашнього телевізора. А дзвінки в мережі Vodafone надаються безплатно в усіх тарифах.

Тарифи Vodafone Red

Vodafone Light або Light +
Найдешевший тариф у лінійці Vodafone. Як і раніше, безлімітні дзвінки всередині мережі плюс 500 Мб на місяць мобільного інтернету – і все це за 35 грн. Але! У деяких регіонах діють спеціальні пропозиції. Для ряду регіонів діє тариф – 2 грн/день на дзвінки всередині мережі (платиш тільки в ті дні, коли телефонуєш) і 5 грн за 100 Мб інтернет-трафіку.

Тарифи Vodafone Light

Vodafone Device
Назва говорить сама за себе: Device – це група тарифів, орієнтованих на «розумні» пристрої. Утім, користувачам, яким більшою мірою потрібен мобільний інтернет, а меншою – розмови, тариф теж підійде. Залежно від базової вартості пакетів ви отримуєте від 50Мб/день до 10 Гб на місяць.

Тарифи Vodafone Device

Якого обсягу інтернету достатньо?
Для інтернет-користувачів, які використовують інтернет лише для спілкування в месенджерах і перегляду інтернет-сторінок, достатньо буде 1 Гб інтернету. Якщо раніше такого обсягу вистачало і на соціальні мережі, то сьогодні в соціальних мережах все більше відео, яке може вивести вас за рамки 1 Гб на місяць. Для комфортного користування, як правило, досить 4-5 Гб. А за умови активного використання музичних і відеосервісів варто звернути увагу на тарифи з подвоєним обсягом 3G інтернету (8-12 Гб) або підключити додаткові сервіси, такі як Vodafone Music і Vodafone TV.

Читайте також: чи потрібен антивірус для смартфона

ДЛЯ КОНТРАКТНИХ АБОНЕНТІВ

Vodafone Red XL Контракт
Поки що для контрактників діє тільки один збалансований тарифний план. За 150 грн ви отримаєте безліміт у мережі, 7 Гб трафіку і 150 хв дзвінків на інші мережі.

Тарифи Vodafone Red XL Контракт

ПОДІЛИТИСЯ
  • Nondion Nonas

    1 гб дуже мало, його не вистачає навіть на 15 днів, навіть якщо використовувати лише на вайбер та ватсап