ДЛЯ АБОНЕНТІВ ПЕРЕДПЛАТИ

Vodafone Red
Це універсальний тариф, до якого входить як голосовий, так і інтернет-трафік. Вибирати з тарифів Vodafone Red просто, тому що вибирати ви будете тільки за одним критерієм – співвідношення обсягу 3G-інтернету та щомісячної вартості тарифу (від 50 до 180 грн). Тому що всі інші послуги ви отримаєте автоматично і без додаткової плати: дзвінки на інші мережі (від 60 до 300 хвилин), SMS-повідомлення (від 50 до 150 шт.), безлімітне спілкування в соціальних мережах і навіть дзвінки за кордон (від 25 до 75 хвилин на місяць) уже входять у щомісячну плату.

Дізнайтесь також: як сплатити за паркування з мобільного

А до найбільш «об’ємного» тарифу входить навіть мобільне телебачення – за 180 грн у вас є і мобільний зв’язок, і 3G-інтернет, і 40+ ТВ-каналів, які можна дивитися і з мобільного, і з домашнього телевізора. А дзвінки в мережі Vodafone надаються безплатно в усіх тарифах.

Тариф Vodafone Red

Зверніть увагу на те, що зараз діє акція «Привітай увесь світ». Всі нові клієнти Vodafone, які підключаться до тарифів Vodafone Light +, лінійки Red та Unlim 3G до 31 січня 2018 року, отримають гарантовані подарунки за поповнення рахунку на суму від 100 грн одним платежем.

Vodafone Light або Light +
Найдешевший тариф у лінійці Vodafone. Як і раніше, безлімітні дзвінки всередині мережі плюс 500 Мб на місяць мобільного інтернету – і все це за 40 грн. Але! У деяких регіонах діють спеціальні пропозиції. Для ряду регіонів діє тариф – 2 грн/день на дзвінки всередині мережі (платиш тільки в ті дні, коли телефонуєш) і 5 грн за 100 Мб інтернет-трафіку.

Тариф Vodafone Light+

Vodafone Device
Назва говорить сама за себе: Device – це група тарифів, орієнтованих на «розумні» пристрої. Утім, користувачам, яким більшою мірою потрібен мобільний інтернет, а меншою – розмови, тариф теж підійде. Залежно від базової вартості пакетів ви отримуєте від 50Мб/день до 10 Гб на місяць.

Тарифи Vodafone Device

Vodafone Unlim 3G та Unlim 3G Plus

Unlim 3G розраховані на користувачів мобільного інтернету, яким не особливо потрібні голосові послуги зв’язку. Хоча і дзвінки в тарифі досить вигідні – по 20 копійок за хвилину на мережі всіх українських операторів.

На максимальній 3G-швидкості (до 42 Мбіт/с) можна в день завантажити не більше 3 гігабайтів, після чого підключається обмеження швидкості до 800 кбіт/с. Незалежно від вивантаженого обсягу швидкість потокового відео обмежена 1,2 Мбіт/с.

Тариф Vodafone Unlim 3G

Якого обсягу інтернету достатньо?
Для інтернет-користувачів, які використовують інтернет лише для спілкування в месенджерах і перегляду інтернет-сторінок, достатньо буде 1 Гб інтернету. Якщо раніше такого обсягу вистачало і на соціальні мережі, то сьогодні в соціальних мережах все більше відео, яке може вивести вас за рамки 1 Гб на місяць. Для комфортного користування, як правило, досить 4-5 Гб. А за умови активного використання музичних і відеосервісів варто звернути увагу на тарифи з подвоєним обсягом 3G інтернету (8-12 Гб) або підключити додаткові сервіси, такі як Vodafone Music і Vodafone TV.

Читайте також: чи дійсно акумуляторні обіцянки Ілона Маска можуть бути реальністю в Tesla

ДЛЯ КОНТРАКТНИХ АБОНЕНТІВ

Vodafone Red XL Контракт
Поки що для контрактників діє тільки один збалансований тарифний план. За 150 грн ви отримаєте безліміт у мережі, 7 Гб трафіку і 150 хв дзвінків на інші мережі.

Тарифи Vodafone Red XL Контракт

До речі, Vodafone готує мережу до запуску 4G. Прогнозується, що вже за рік-два в Україні оператори зможуть перейти на наступне покоління зв’язку. Vodafone Україна розпочав підготовку до цієї події – компанія встановить устаткування з підтримкою технології single RAN.

ПОДІЛИТИСЯ