Вівторок, 23 Липня, 2024

Інсталяція утиліт без зайвого сміття

Часто буває так, що після інсталяції чергової утиліти комп’ютер починає вести себе по-новому: у ньому з’являються нові програми, домашня сторінка браузера змінюється на нову, замінюється пошук за замовчуванням тощо. Подібне пояснюється неуважністю при установці, адже розробники для заробітку в свої додатки приєднують розробки інших фірм. Типовий приклад – інсталяція браузеру Chrome при завантаженні Adobe Flash, установлення тулбарів від Mail.ru чи Ask.com. Однак від запису такого непотрібного програмного забезпечення можна убезпечитись.

Для того щоб зайве ПЗ не встановлювалося, необхідно скористатися утилітою Unchecky. Це безплатна програма, яка при черговій інсталяції переводить інсталятор у ручний режим та автоматично знімає позначки навпроти установки сторонніх програм. А якщо їй цього не вдається, тоді вона виводить попередження про наявність небажаного ПЗ.

Автор Unchecky попереджає, що утиліта може не підтримувати всі наявні інсталятори, однак програма оновлюється автоматично. У нових версіях розробник виправляє наявні помилки та недоліки.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися