Неділя, 21 Квітня, 2024

Учитися граючись

 Вивчати іноземну мову можна не лише сидячи за книжкою, але й за допомогою ігрової приставки. Саме так її опановують африканські дітлахи, для яких пристосували ігровий контролер Kinect.

Рішення використовувати ігрові приставки для навчання ухвалили після того, як один із співробітників Microsoft, Ларі Вентер, провів кілька днів у себе на батьківщині і побачив, у яких умовах навчаються місцеві діти. У школах містечка Вріхейд вони вчать англійську і мову зулу до четвертого класу, після чого продовжують вчитися тільки англійською мовою.

Причому більшість дітей мають обмежений доступ до освітніх ресурсів англійською мовою. Тому малограмотність населення є реальною проблемою. «У дітей немає нікого вдома, хто би допоміг їм з їхнім домашнім завданням або допоміг вивчати англійську, каже він. – Тільки 53% дітей, які починають навчання в Південній Африці, закінчать його, і багато в чому це є прямим наслідком низького рівня освіти на початковій стадії».

Як допомогу Вентер направив у школу близько 20 ноутбуків з програмним забезпеченням та іграми. Одночасно було створено освітній модуль, який дозволяє вчителям шкіл використовувати ігри на Kinect для навчання дітей. Наприклад, учитель використовує гру боулінг для поліпшення математичних навичок дітей або створює аватари, пропонуючи дітям називати їх і таким чином вивчати англійські слова.

Після встановлення контролерів Kinect та консолей Xbox 360 результати виявилися позитивними. Учителі кажуть, що рівень сприйняття дітей вже у перший тиждень був таким, який зазвичай досягався за чотири або п’ять місяців. Протягом першого тижня діти під час гри допомагали один одному впізнавати і використовувати англійські речення і слова.

За матеріалами: Microsoft Daily

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися