Середа, 24 Липня, 2024

Найкращі безплатні онлайн-курси у листопаді

Якщо ви завжди відкриті до чогось нового і маєте трохи вільного часу, ознайомтесь із щомісячною добіркою безплатних онлайн-курсів та вебінарів.

Як не найняти на роботу брехуна

course11_3_business_liar_lie

Початок: 1 листопада

Красномовна назва говорить сама за себе. Двогодинний вебінар стане в пригоді керівникам та фахівцям з персоналу, а також усім, хто час від часу має справу з найманими працівниками. Експерти допоможуть швидко відшукувати неправду в резюме та під час спілкування і правильно поводитись у таких ситуаціях.

Зареєструватись

Основи  філософії

course11_4_philosopher

Початок: 14 листопада

Курс тривалістю сім тижнів для тих, хто бажає поновити знання або дізнатися трохи більше, ніж розповідають на лекціях у виші. Навчальна програма передбачає ознайомлення з основними етапами становлення філософії як науки, основними філософськими законами та категоріями. Курс має за мету також опанування слухачами основ критичного та понятійного мислення.

Зареєструватись

Наука повсякденного мислення

course11_8_thinking_woman

Початок: 14 листопада

Слухачі курсу зможуть детально вивчити психологію повсякденного мислення, опанувати наукові методи для оцінки тверджень і формування доказів. Програма курсу дозволить навчитися ефективно відрізняти факти від вигадок та опанувати техніки швидкого навчання і кращого запам’ятовування інформації.

Зареєструватись

3D-друк для всіх і кожного

3d-printer-v.5.5-airwolf3d1

Початок: листопад 2016

Курс охоплює весь технологічний процес друку тривимірних об’єктів. Слухачі дізнаються про 3D-моделі і як їх створювати, складові елементи та принципи роботи 3D-принтерів. У рамках курсу буде розглянуто методологію збирання  і налаштування персонального 3D-принтера, що друкує AБС-пластиком.

Зареєструватись

Віддалена розробка програмного забезпечення

programmer occupation - writing programming code on laptop

Початок: 16 листопада

Програма вебінару в першу чергу орієнтована на програмістів та інших учасників процесу створення. Буде розглянуто основні принципи інструментарію, переваги та недоліки віддаленої розробки програмного забезпечення. Також йтиметься про техніки підвищення ефективності віддаленої розробки.

Зареєструватись

Фізика на кінчиках пальців

course11_2_student_girl_physics

Початок: 21 листопада

Курс розділено на шість модулів, кожен з яких містить від 6 до 10 лекцій. У рамках курсу автори намагатимуться у простій та наочній формі пояснити природу фізичних явищ та процесів, без заглиблення в хащі з формул та теоретичних викладок.

Зареєструватись

Successful Job Interview

course11_5_job_interview

Початок: 21 листопада

Вебінар стане в пригоді насамперед молодим ІТ-спеціалістам а також усім, хто намагається знайти чи змінити роботу. Слухачі дізнаються, як грамотно скласти резюме, написати супровідного листа і підготуватися до співбесіди англійською. Ви отримаєте найважливішу інформацію стосовно правил ділового етикету, дізнаєтеся, як відобразити в резюме не тільки професійні навички і досвід, а й рівень володіння іноземною мовою.

Зареєструватись

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися