Китай стане обраним – там продаватимуть iPhone на дві SIM

двосімними будуть два з трьох iPhone, які запустять цього вересня. Однак ці варіанти будуть доступними лише в Китаї через те, що в цій країні не підтримується технологія Apple SIM. «Яблучні» смартфони для інших країн продаватимуться лише у версії для одної SIM.

Цього року Apple планує захопити більшу частку ринку в Китаї, потіснивши Android. Для цього компанія випустить унікальну версію iPhone, яка буде доступна лише в цьому регіоні. Вона матиме особливість, яка вже давно є навіть у флагманських Android, – підтримку двох SIM-карток.

За даними видання 21st Century Business Herald, двосімними будуть два з трьох iPhone, які запустять цього вересня. Однак ці варіанти будуть доступними лише в Китаї через те, що в цій країні не підтримується технологія Apple SIM. «Яблучні» смартфони для інших країн продаватимуться лише у версії для одної SIM.

Apple пропонує підтримку кількох SIM-карток через технологію Apple SIM. Це віртуальна SIM-картка, яка являє собою мікрочіп на платі телефона із записаними в ньому даними мобільних операторів. Уперше Apple SIM з’явилася у iPad Air 2 і доступна в 180 країнах.

У Китаї Apple SIM не підтримується, тому два майбутніх iPhone матимуть лоток на дві SIM-картки. Так компанія хоче пожвавити свої продажі в азіатському регіоні. Наприклад, у Китаї близько 3-4 мільйонів користувачів мають декілька SIM-карток. Також нове рішення дозволить краще конкурувати з Android, які майже всі мають підтримку двох SIM.

Поки невідомо, до яких сегментів відноситимуться iPhone зі слотом на дві SIM. За даними аналітика Мінг Чі Куо, це можуть бути бюджетний iPhone X з діагоналлю 6,1 дюйма та топовий 6,5-дюймовий iPhone X Plus. На думку експерта, варіанти з подвійними SIM коштуватимуть інакше, ніж односімні варіанти. Це дозволяє Apple створити ще один ціновий сегмент.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я