Субота, 15 Червня, 2024

Програма на липень: добірка безплатних онлайн-курсів

Улітку, особливо коли є вільний час, а надворі чудова погода, сприймати і засвоювати нову інформацію досить непросто. Проте, як відомо, кращий відпочинок – це зміна роду діяльності. Тож замість звичних кіно, серіалів чи посиденьок у Мережі можна спробувати ознайомитись з матеріалами одного чи двох онлайн-курсів. Будьте певні, ви проведете час з користю, а тягар знань ще нікому не став на заваді.

Організація флешмобів

Як відомо, перший офіційний флешмоб відбувся у 2003 році в Нью-Йорку. Відтоді це явище стало неймовірно популярним у всьому світі. Але вдалому флешмобу передує ретельна підготовка. Даний курс розповість, навіщо влаштовувати флешмоби, як це правильно організувати, де знайти цікаві ідеї та чи можна на цьому заробляти гроші.

flashmob_from_vmeo

Початок: липень 2016 року

Зареєструватись

Вісім міфів про товари

Хоч даний курс орієнтований на студентів та фахівців з товарознавства і товарного менеджменту, він може виявитися цікавим більш широким категоріям слухачів. У рамках курсу доповідачі розкажуть маловідомі факти про напої та продукти харчування, парфуми, ювелірні прикраси та вироби з хутра.

basket_grocery_food_purchase
Початок: 11 липня 2016 року

Зареєструватись

SMM-кампанія: цілі, стратегія, алгоритм SMM-активності
Соцмережі – саме те середовище, де сотні мільйонів людей проводять силу-силенну часу. Курс має на меті сформувати базові навички просування власного продукту та навчити іншим видам маркетингових комунікацій за допомогою соціальних медіа. Курс складається з чотирьох модулів, і всі, хто зареєструвався на умовах «вільного слухача», матимуть вільний доступ до всіх матеріалів, окрім тих, що підлягають оцінюванню.

 

social_media[1]

 

Початок: липень 2016 року

Зареєструватись

Як перемагати на переговорах

Слово – це універсальний інструмент для вирішення будь-яких завдань. Вправне володіння комунікативними навичками допоможе не тільки перемагати під час дискусій, а й вирішувати суперечки ще до їхнього початку.

Даний курс знайомить з основними стратегіями ведення переговорів, а також «дилемою в’язня» з теорії ігор.

business_woman_office_talk_handshake

Початок: липень 2016 року

Зареєструватись

Історія економічної думки

Якщо ви не проходили даний курс в рамках університетської програми, забули чи прогуляли, усі прогалини легко заповнити в режимі онлайн. Матеріали курсу знайомлять з основними положеннями таких видатних економістів, як Адам Сміт, Джон М. Кейнс, Карл Маркс та інших. Щоб краще зрозуміти сучасний стан справ в економіці, варто ознайомитись з еволюцією економічних теорій.

Норвегия не признала Bitcoin деньгами

Початок: 18 липня 2016 року

Зареєструватись

Ефективне  просування бізнесу у Facebook

Мережа Facebook – це універсальний і дієвий інструмент для донесення до широкого загалу інформації про компанію, продукт, подію, завоювання лояльності тощо. Саме тому компанії – від дрібних до міжнародних корпорацій – створюють та підтримують сторінки на Facebook.

Матеріали курсу будуть цікаві як представникам малого та середнього бізнесу, так і спеціалістам з маркетингу та реклами, котрі займаються просуванням в інтернеті.

Google і Facebook прийняли правила ЄС проти онлайн-агресії

Початок: 6 липня 2016 року

Зареєструватись

JavaScript та  jQuery «з нуля»

Якщо ви не знайомі з програмуванням, але бажаєте спробувати, просто почніть із цього курсу, що складається з дев’яти лекцій. На сьогодні JavaScript є однією з найбільш розповсюджених мов програмування, а jQuery – швидка і багатофункціональна бібліотека JavaScript.

man_education_program_web_surf

Початок: липень 2016 року

Зареєструватись

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися