П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Чим вразити в День святого Валентина

Саме час замислитися, чим можна здивувати свою другу половинку в День святого Валентина. Ось добірка цікавих та незвичайних подарунків, які допоможуть це зробити.

1. Букет із 8 біт

Звичайні квіткові букети мають багато недоліків, головний з яких – вони банальні. У цифрову епоху троянди також мають бути цифровими. Такі можна купити або змайструвати самостійно.

2. Кодові прикраси

Сказати «Я тебе кохаю» в оригінальний спосіб можна за допомогою QR-коду. Останній можна нанести гравіюванням на якийсь кулон чи браслет – подібні послуги надають багато фірм.

3. Чохол для закоханих

Смартфони сьогодні допомагають в усьому, навіть у прояві почуттів закоханих. Достатньо вдягти їх у відповідні чохли, щоб усі навколо це побачили. Такий можна купити або виготовити самостійно зі звичайних чохлів, наклеївши на них ламіновані фото.

4. Кохання на ввесь інтернет

В останню мить перед 14 лютого можуть виручити веб-технології. Достатньо невеликих знань, щоб створити веб-сторінку з привітаннями коханій людині. Знадобиться буквально декілька хвилин, а інструкцій для цього в інтернеті вистачає.

5. Мультик коханого

Ще одним цікавим способом привітати кохану людину з Днем святого Валентина може бути її індивідуальний портрет. Учитися для цього на художника не обов’язково – допоможе утиліта MomentCam. У неї можна завантажити фотографію, а на виході отримати смішну та цікаву карикатуру.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися