Apple хоче зробити з власників iPhone донорів органів

Власники iPhone зможуть пожертвувати свої органи, щоб врятувати життя інших користувачів. Така можливість у них з’явиться після переходу на нову операційну систему iOS 10, реліз якої відбудеться восени. В Apple кажуть, що подібна ініціатива допоможе полегшити брак донорських органів у США.

Як зазначив гендиректор компанії Тім Кук, на ідею запровадити таку функцію в iPhone його підштовхнула ситуація із засновником Apple Стівом Джобсом. У 2009 році Джобс довго чекав операції, але не дочекався донорського органу та помер від раку підшлункової залози у 2011 році. За статистикою, кожні 10 хвилин у список очікування на трансплантацію додається чергова особа, а 22 пацієнти в США щодня гинуть, не дочекавшись потрібного органу.

Функція буде доступна в новій вкладці в додатку «Здоров’я» тільки американським користувачам iPhone. Цю програму вибрали через те, що в ній вже є записи про здоров’я людини Medical ID. Отримати їх можна в будь-якій критичній ситуації навіть з екрана блокування iPhone. Medical ID відображає такі важливі дані, як медичний стан, алергії, потрібні ліки, тип крові, екстрені контакти.

large[1]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я