Четвер, 22 Лютого, 2024

Що робити, коли смартфон не заряджається

Якщо ви розрядите свій телефон надто сильно, ви його можете вже не зарядити. Система захисту акумулятора від глибокого розряду відключає його, і гаджет не реагує на під’єднання зарядного пристрою. Є три способи повернути девайс до життя, які потрібно спробувати до того, як нести телефон у ремонт.

Спосіб 1

Зніміть задню кришку і витягніть акумулятор. Підключіть гаджет до зарядного пристрою і почекайте 5-7 секунд. Не відключаючи зарядки, встановіть батарею на місце і залиште гаджет на 15-20 хвилин.

Спосіб 2

Скористайтеся універсальним зарядним пристроєм, який називають «жабкою». Підключіть акумулятор так, як вказано в інструкції до «жабки». Не обов’язково заряджати його таким чином до кінця – досить почекати півгодини, щоб він набрати необхідну ємність. Далі можна встановити його в смартфон і продовжити зарядку штатним методом.

Спосіб 3

Цей метод можна застосовувати для акумуляторів, які взагалі не подають ознак «життя», тобто на виході у них 0 вольт. Перевірити це можна вольтметром або за його відсутності народним методом «на смак».

Знадобиться блок живлення на 4-5 вольт, не більше. Підключіть від цього блоку живлення акумулятор, дотримуючись полярності, на час до 1 хвилини. Такого імпульсу буде достатньо, щоб вбудований контролер акумулятора запрацював і почав заряджати.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися