Субота, 15 Червня, 2024

Що робити, коли на Android з’являється помилка «Додаток постійно закривається»

Останнім часом користувачі Android почали скаржитися, що їхні додатки стали постійно закриватися. Це особливо часто відбувається в тих програмах, які є «обгорткою» для веб-сайту. Для роботи таких програм використовується системний браузер Android, й одна з можливих причин криється в ньому. Ось можливе рішення проблеми, яка торкається юзерів від Android 7.0 до Android 10.

Компонент Android System WebView дозволяє додаткам відкривати веб-сторінки без необхідності переходити в сторонній браузер. Для користувача це виглядає так, ніби він працює в додатку. Припинити постійне закриття програми можна, вимкнувши Android System WebView.

Для цього відкрийте магазин Google Play Store, зайдіть у його меню та знайдіть розділ «Мої додатки та ігри». Відшукайте пункт Android System WebView та клацніть «Видалити». Користувачі з рут-доступом можуть видалити сам APK-файл додатка з диску.

 

Вимкнувши WebView, потрібно надати альтернативу, вказавши свій улюблений браузер для відкриття сторінок додатками. Краще, якщо цією альтернативою не буде Chrome – деякі користувачі скаржаться, що він також збоїть.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися