Вболівальники Шахтера видали рекорд трафіка

Пікове навантаження на стадіоні припало на час перед початком матчу, з 21.00 до 22.00

Під час матчу Шахтар (Донецьк) – Манчестер Сіті клієнти Vodafone віддавали перевагу 4G і встановили рекорд трафіку. В фан-зоні навколо стадіону та на ОСК «Металіст» – в українській мережі Vodafone клієнти використали понад 1,4 ТБ мобільного інтернету, що дорівнює приблизно 7 добам безперервного перегляду YouTube.

Інтернет трафік в 4G мережі, прокачаний абонентами в локації ОСК «Металіст» в день матчу, перевищив трафік мережі 3G: близько 70% всього інтернет трафіку було згенеровано в LTE, близько 30% всього обсягу інтернету довелося на 3G мережу.

Пікове навантаження на стадіоні припало на час перед початком матчу, з 21.00 до 22.00. У цей день зафіксовано рекорд Харкова із завантаження даних в мережі – за час матчу індор система ОСК «Металіст» прокачала більше 400 ГБ трафіку.

Рекордна навантаження не позначилася на роботі мережі – в місці проведення матчу інженери компанії розширили ємність мережі та оптимізували роботу стільників і налаштували параметри мережі для роботи в режимі масових заходів. Завдяки цьому клієнти компанії змогли ділитися враженнями від матчу і атмосферою в фан-зоні в режимі онлайн.