Неділя, 16 Червня, 2024

Штучний інтелект спрощує підробку відео

Дослідження в галузі штучного інтелекту і глибинного навчання нейронних мереж виявилися придатними для мультимедійних маніпуляцій, розповідає worldiot. Спільна розробка фахівців Стенфордського університету та університету Ерлангена-Нюрнберга може мати неабиякі наслідки для новин та соціальних медіа вже в найближчі роки.

Дослідники штучного інтелекту успішно створили 3D-модель людини з нерухомих двовимірних зображень  і навіть спроектували міміку акторів на інших людей у відео. Досі ці технології використовувалися тільки для запису кумедних і недосконалих відео для YouTube, але в майбутньому вони можуть бути використані для створення цілком правдоподібних підроблених новин.

Творці програми під назвою Face2Face випустили ролик, який демонструє, як міміка акторів проектується на обличчя Трампа, Путіна й Обами.

Причому для відстеження рухів акторів не потрібне дороге обладнання, лише звичайна недорога веб-камера. У поєднанні з новим програмним забезпеченням Adobe Voco, яке дозволяє переписувати будь-які аудіозаписи, хтось може використовувати цю технологію для створення фейкових новин за участю знаменитостей або світових лідерів, у випадку, якщо технологія стане загальнодоступною.

 

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися