Як активувати приховану в Android 11 гру про котиків

Потрібно регулярно оновлювати воду та їжу котам, а через деякий час надійде повідомлення, що до вас зазирнуло кошеня

В Android 11 є секретна гра Neko, в якій потрібно колекціонувати котів. Сам гра вже знайома користувачам Android 7, і нині вона повернулася з новим механізмом запуску. Ось як її активувати.

Відкрийте налаштування смартфона, натисніть «Про цей телефон» і перейдіть у «Версія Android». Швидко натисніть на цей рядок близько п’яти разів, поки не побачите зелене коло на екрані.

Проведіть пальцем по колесу так, щоб провести біле коло з 1 до 10 і назад. На екрані з’явиться цифра 11 і кнопка з мордою кота. Після цього натисніть і утримуйте кнопку живлення, щоб відкрити меню управління елементами «розумного» будинку. Натисніть «Додати елементи управління» і як джерело виберіть новий варіант Сat Controls.

З’являться три плашки – натисніть чекбокси на всіх трьох, щоб поповнити миску їжею, налити води і підготувати іграшку для котів. Далі потрібно регулярно оновлювати воду та їжу котам, а через деякий час надійде повідомлення, що до вас зазирнуло кошеня. Його можна додати в свою колекцію і дати йому ім’я.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я