Неділя, 16 Червня, 2024

Як авіарежим на смартфоні може бути кориснішим

Hand holding smartphone inside the plane with flight mode activated

Кожен смартфон має «режим польоту», який може бути корисним не лише на борту літака. При активації цієї функції телефон вимикає свої радіопередавачі, щоб не заважати приладам повітряного судна. Ось чотири способи, як це може бути корисним у щоденному житті.

  1. Таємно читати повідомлення

Сучасні месенджери, такі як WhatsApp, інформують відправника про те, що надіслане ним повідомлення прочитали. З авіарежимом ви можете читати послання так, щоб про це не знав відправник. Для цього перед прочитанням просто вимкніть усі радіоінтерфейси телефона, активувавши режим польоту.

  1. Поліпшити зв’язок

Якщо ви відчуваєте проблеми зі зв’язком, наприклад, при наявній мережі та активному пересиланні даних не завантажуються веб-сторінки, тоді скористайтеся режимом польоту. Він перезапустить з’єднання до стільникової мережі, і при цьому не доведеться перезавантажувати весь телефон.

  1. Захистити дітей

Перед тим як дати смартфон дітям, активуйте режим польоту. Тепер малеча не зможе зайти на сумнівні веб-сайти або зробити дорогі купівлі в іграх.

  1. Збільшити автономність

Режим польоту легко забезпечить вам кілька додаткових хвилин прослуховування музики чи читання книги. Вимикання радіоінтерфейсів зменшує кількість споживачів енергії, і мобільник працюватиме довше. Це особливо актуально в районах з поганим покриттям чи коли ви кудись їдете. У таких випадках телефон починає витрачати багато енергії на пошук базових станцій оператора чи перемикання між ними.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися