Вівторок, 21 Травня, 2024

Як автоматизувати монотонні дії в інтернеті

Якщо доводиться виконувати на сайтах одні й ті ж самі дії – це варто автоматизувати, щоб витрачати час корисно. Подібних завдань, які вимагають рутинно клікати мишкою, – безліч. Наприклад, фармінг ресурсів у різноманітних онлайнових казуальних іграх, гортання анкет на сайтах знайомств, розстановка лайків у соцмережах тощо. Автоматизувати ці та інші речі можна за допомогою плагіну до браузера Chrome.

Він називається Wildfire, і його основна функція – відтворення записаних дій користувача. Плагін здатний розпізнавати і відтворювати практично будь-яку операцію, зокрема, створення нових вкладок, клік мишею, перехід за посиланням, оновлення сторінки тощо.

Після інсталяції розширення в панелі інструментів Chrome з’явиться нова іконка. При натисканні на неї відкривається спливаюче вікно з двома кнопками. Для початку запису макросу треба натиснути на Start Recording. Іконка розширення стане червоного кольору, і плагін записуватиме ваші дії. Закінчує запис кнопка Stop Recording.

Збережений макрос відкриється у вбудованому редакторі у вигляді блок-схеми. Так можна детальніше відредагувати послідовність дій. Макрос також можна зберегти у вибраному, щоб запускати його пізніше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися