Понеділок, 22 Липня, 2024

Кожен п’ятий мобільник – підробка

Ретельніше придивіться до свого оригінального Samsung чи LG. Адже існують шанси у 20%, що він – підроблений. За даними Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), загальний обсяг торгівлі підробленою комунікаційною технікою складає $143 млрд. Це майже кожен п’ятий мобільний телефон і кожна четверта консоль для відеоігор.

Окрім гаджетів часто підробляють акумулятори, зарядні пристрої, картки пам’яті, картки з магнітною смугою, жорсткі диски і музичні програвачі. Загалом на підробки припадає майже 6,5% всієї світової торгівлі такою технікою. Виявити таку контрафактну продукцію складно через головний спосіб її поширення – дві третини підробок доставляється за допомогою пошти та експрес-доставок.

Основним постачальником підроблених товарів на ринку комп’ютерів і електроніки є Китай. При цьому найбільше випускають контрафактні версії девайсів американських виробників. Близько 43% вилучених підроблених товарів порушують права інтелектуальної власності американських фірм. За ними йдуть 25% товарів, що порушують права компаній з Фінляндії, і 12% – японських підприємств.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися