П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як дальтонікам зручніше користуватися смартфоном

group-of-young-business-people-having-fun-relaxing-and-working-in-creative-room-space-at-modern-startup-office

Сучасні гаджети можуть бути зручнішими для людей, які мають проблеми з баченням кольорів. Для цього пристрій виводить на екран спеціальний фільтр, який необхідно вибрати відповідно до типу кольорової сліпоти. Подібне налаштування доступне починаючи з Android 6.0 та iOS 10.

Android

На Android відкрийте налаштування та перейдіть у розділ «Доступність». Знайдіть пункт «Корекція кольору» та ввімкніть його. На вибір ОС пропонує три фільтри: дейтераномалія (проблеми із зеленим кольором), протаномалія (червоний) та трітаномалія (синій). Увімкніть потрібний та продовжуйте працювати. Скриншоти при цьому робитимуться без використання фільтра в оригінальних кольорах. Але на відео ОС накладатиме фільтри.

iOS

У налаштуваннях смартфона перейдіть у розділ «Загальні – Доступність» та відкрийте пункт «Акомодація дисплея». Знайдіть опцію «Кольорові фільтри», яка пропонує п’ять налаштувань. Три з них компенсують відповідний тип дальтонізму – це червоний/зелений, зелений/червоний, синій/жовтий. Два інших дозволяють додати фільтр градацій сірого та змінити колір екрана.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися