Вівторок, 16 Квітня, 2024

Головна функція iPhone X не потребує спецкамери Truedepth

На останній презентації представники Apple розповідали, що анімовані емотикони є ексклюзивною особливістю iPhone X. Начебто анімувати смайлики дозволяє наявність камери TrueDepth. Однак фахівці ресурсу The Next Web з’ясували, що це «залізо» не обов’язкове.

Truedepth

Смартфони iPhone 8, які презентували разом з iPhone X, не мають анімодзі. Відсутність цієї функції пояснювали тим, що в них використані звичайні камери.

Фахівці The Next Web з’ясували, що для роботи анімодзі підходить будь-яка камера. Вона захоплює міміку обличчя та накладає її на зображення мавпи, інопланетянина, екскрементів, робота тощо. Свою точку зору журналісти довели дуже просто: вони закрили пальцем інфрачервоні сенсори камери TrueDepth, залишивши лише об’єктив звичайної камери. Анімодзі продовжили працювати.

Однак очікувати на появу анімованих емотиконів на інших iPhone не варто. Apple забороняє використовувати програмний компонент ARKit, який потрібний для анімодзі, на передніх камерах усіх iPhone, окрім iPhone X. При цьому для задньої камери компанія дозволяє використовувати ARKit на всіх своїх телефонах 2017 року.

1 коментар

  1. Вокруг айфонов всегда стелется шлейф скандалов и легенд =) Но выяснимть что из всего этого правда. а что нет. можно только одним способом – купив себе iphone x, цена вопроса – https://stylus.ua/iphone-170/seriya:iphone-x/. Как говорил мой дядя инженер “Эксперемент прежде всего” =) Дерзайте.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися