Як дивитися заблоковані в Україні ролики YouTube

Майже кожен користувач YouTube натрапляв на відео, які правовласник заборонив показувати в тому чи іншому регіоні. Можна віртуально переміститися в іншу країну скориставшись будь-яким сервісом VPN. Однак є простіший спосіб подивитися такі заблоковані ролики.

Для цього знадобиться розширення для Chrome під назвою F*ck YouTube. Google видалила розширення з офіційного магазину плагінів, але його код доступний на GitHub. Для встановлення завантажте архів, відкрийте у Chrome розділ «Додаткові інструменти» та перейдіть у «Розширення». Поставте позначку «Режим розробника» і натисніть «Завантажити розпакований розширення», після чого вкажіть адресу папки з розпакованим архівом.

Після інсталяції плагіну відкрийте в браузері посилання з потрібним роликом, і розширення спробує його відтворити. У вікні відеоплеєра при цьому з’явиться напис «F*ck Youtube намагається розблокувати це відео…», після чого за кілька секунд почнеться відтворення відео.

Плагін дозволяє лише відтворювати заблоковані ролики. Подібні матеріали як і раніше не будуть з’являтися у пошуку та на каналах YouTube.