Понеділок, 15 Липня, 2024

Як дізнатися, чи тонув iPhone

Навіть якщо iPhone, який ви плануєте придбати «з рук», виглядає відмінно, не кваптеся віддавати за нього гроші. Спершу переконайтеся, що цьому девайсу в гарному стані, без сколів та подряпин не довелося «плавати».

1. Уважно огляньте корпус пристрою. У першу чергу зазирніть у роз’єм підключення і придивіться до контактів. При необхідності підсвітіть ліхтариком. Подивіться, чи немає на контактах помітних слідів окислення – у нормі вони матового жовтого кольору. Інші кольори можуть бути першим сигналом про можливий контакт з водою, пивом, солодкими напоями тощо.

2. Підключіть iPhone до зарядного пристрою. Зверніть увагу, чи відразу він починає заряджатися. Якщо контакт проходить не відразу, а необхідно поворушити кабель, це може бути сигналом окислених контактів у роз’ємі телефона.

3. Включіть будь-який музичний трек та прислухайтесь до динаміка. При потраплянні вологи динамік часто починає хрипіти та видавати інші сторонні звуки.

4. Перевірте якість спрацьовування апаратних клавіш телефона. Домішки у вині, пиві, солодких напоях залишаються в щілинах та заважають кнопкам нормально працювати.

5. Не забудьте перевірити датчик утоплення iPhone. Їх встановлює сама Apple, і за ними офіційний сервісний центр робить висновок, чи приймати пристрій на ремонт. Розміщення цих наклейок дивіться на сайті Apple.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися