Неділя, 14 Квітня, 2024

Як дізнатися, що зібрали на вас у Facebook

Нещодавно користувачів дуже здивувало те, що Facebook збирає і продає їхні дані. Хоча соцмережа ніколи цього не приховувала і надає інструменти для налаштування приватності. Також вона дозволяє подивитися значну частину зібраної про вас інформації.

Щоб дізнатися, які дані серед іншого зібрала соцмережа, зайдіть на свою сторінку Facebook і відкрийте налаштування. Натисніть на напис «Завантажити копію ваших даних із Facebook». У новому вікні натисніть кнопку «Сформувати архів», після чого введіть пароль і почекайте. За деякий час ви отримаєте повідомлення, що архів готовий до завантаження.

Для перегляду архіву відкрийте в браузері файл index.html. Інформаційна база оформлена у вигляді офлайн-версії Facebook, де вся інформація про ваш профіль розподілена за категоріями в колонці ліворуч.

На сторінці «Профіль» можна побачити всі дані, які ви вказали під час заповнення акаунту. Сторінка «Контакти» містить всі номери з вашої телефонної книги та історію дзвінків. У «Хроніці» зібрано ваші публікації. На сторінці «Друзі» – зроблені запити про дружбу. Пункт «Безпека» повідомить, з яких пристроїв ви заходили в свій профіль. А у вкладці Ads ви зможете побачити групи, в яких перебуваєте, а також рекламодавців з вашою контактною інформацією. рекламодавців, котрі мають вашу контактну інформацію.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися