Четвер, 30 Травня, 2024

Як додати календар Google у календар Apple і навпаки

При використанні кількох пристроїв зручно мати на них синхронізовані дані. Проблеми з’являються, коли гаджети належать до різних екосистем – один Android, інший – iOS. Є спосіб передавати між ними дані календаря.

На пристрої з macOS відкрийте додаток «Календар» та перейдіть у розділ акаунти. Увійдіть в обліковий запис Google і поставте позначки синхронізації календаря з додатками Apple.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Для запуску синхронізації календарів на iOS чи iPadOS необхідно зайти в налаштування гаджета, перейти в розділ «Календар». Відкрийте пункт «Облікові записи» та натисніть «Додати акаунт». Вкажіть свій акаунт Google.

Неважливо, на який гаджет Apple додається акаунт Google – в усіх випадках потрібно в браузері відкрити сторінку синхронізації Google Calendar Sync та вказати, які календарі дозволено передавати додаткам macOS та iOS.

Щоб отримати доступ до календарів Apple у календарі Google Calendar, необхідно спершу на macOS зайти в меню iCloud.com. На iOS/iPadOS необхідно зайти в «Календар» та натиснути іконку «i». Знайдіть опцію публічного доступу до календаря та активуйте її. Система згенерує посилання. Відкрийте браузер та зайдіть у календар Google Calendar, в якому запустіть додавання нового календаря кнопкою «+». Вкажіть отримане посилання.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися