Вівторок, 21 Травня, 2024

Як клонувати додатки на смартфонах Samsung Galaxy

Власники смартфонів Samsung Galaxy можуть використовувати кілька акаунтів в месенджерах та соцмережах навіть якщо останні не підтримують такої можливості. Для цього використовується функція клонування додатків, яка вбудована в прошивку Samsung One UI.

Деякі соціальні мережі, месенджери та онлайнові сервіси пропонують вбудоване перемикання облікових записів на смартфонах. Серед таких можна назвати Amazon, Gmail, Google Play, Instagram, Messenger, Reddit, Snapchat, TikTok, Twitter і YouTube.

Для інших програм Android, які не пропонують підтримку кількох облікових записів, наприклад, Facebook, Skype, Tinder, WhatsApp, Zoom, можна використовувати індивідуальні додатки, клонуючи їх на смартфоні.

Samsung Dual Messenger – функція у моделях Galaxy з двома SIM-картками, яка дозволяє клонувати певні програми, щоб використовувати два різні облікові записи одночасно. Вона підходить для програм, для запуску яких потрібен номер телефону, оскільки пристрої з подвійною SIM-картою можуть мати два номери.

Офіційного списку програм, які підтримує Dual Messenger але вона сумісна з багатьма популярними месенджерами: Facebook, KakaoTalk, Line, Messenger, Skype, Snapchat, Telegram, Viber, WeChat, WhatsApp.

Щоб клонувати програму відкрийте «Налаштування» та перейдіть до «Додаткові функції» -> «Подвійний месенджер». З’явиться список усіх програм, які можна клонувати. Торкніться додатку, який потрібно дублювати. Далі натисніть «Встановити» у запиті підтвердження.

Якщо ви ніколи раніше не використовували Dual Messenger – прийміть застереження та торкніться «Підтвердити».

При першому клонуванні додатку система також може запитати, чи потрібно використовувати окремий список контактів для клона. Налаштування контактів застосовуються до всіх клонованих програм у Dual Messenger.

Відрізнити клоновані програми від оригіналу можна по двом колам Dual Messenger на іконці. Видалити клон можна як і будь-яку іншу програму.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися