Понеділок, 22 Липня, 2024

Як копіювати фото, що зникають

Однією з особливостей месенджера Snapchat, яка зробила його популярним, є можливість відправляти фотографії та повідомлення та бути певним, що вони зникнуть після перегляду. Звісно, отримувач може зробити скриншот тексту чи знімка, проте відправник буде про це знати. Однак є можливість таємно від автора повідомлень та фотографій зберігати надіслані ним матеріали.

Для секретного копіювання даних необхідно встановити утиліту SnapKeep. Ця програма заміняє собою оригінальний мобільний клієнт SnapChat та має функцію копіювання повідомлень, що повинні зникати.

Для користування утилітою необхідно ввійти через неї до свого облікового запису у SnapChat. При цьому через обмеження сервісу Snapchat система вийде з оригінального мобільного клієнта.

Інтерфейс цієї утиліти схожий на оригінальний клієнт сервісу, за винятком можливості в будь-який час переглянути повідомлення.

Окрім цього, отримані фотографії можна зберегти до власної медіагалереї.

Утиліта SnapKeep доступна власникам гаджетів на iOS безоплатно, проте якщо захочеться зберігати необмежену кількість надісланих файлів, тоді доведеться купити за $0,99 платну версію. Обидві можна завантажити з магазину iTunes.

Зображення: www.businessinsider.com

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися