Як копіювати та вставляти на Mac (аналог CTRL-C, CTRL-V)

Новоспечені користувачі комп’ютерів Mac можуть відчувати труднощі з виконанням базових задач

Новоспечені користувачі комп’ютерів Mac можуть відчувати труднощі з виконанням базових задач. Наприклад, у macOS копіювання та вставляння даних виконується по-інакшому, ніж у Windows.

Копіювати та вставляти на Mac за комбінацєю клавіш

Як і в операційній системі Microsoft, на Apple Mac є поєднання клавіш для копіювання і вставки тексту, мультимедіа і файлів.

Спочатку виберіть контент для копіювання, наприклад текст або файли, а потім натисніть комбінацію клавіш Command + C, щоб скопіювати його.

Перейдіть до пункту призначення, де повинен опинитися обраний контент та вставте його комбінацією клавіш Command+V.

Щоб вставити текст зі збереженням стилів форматування використовуйте комбінацію клавіш Command + Shift + V.

Як копіювати та вставляти на Mac мишею

Копіювати та вставляти контент на Mac також можливо за допомогою контекстного меню миші.

Мишею виділіь контент для копіювання: текстовий абзац або файли і папки в додатку Finder. Клацніть правою кнопкою миші, щоб відкрити контекстне меню. Натисніть на опцію “Копіювати”.

Також можна перейти на панель інструментів у верхній частині екрана Mac і вибрати опцію “Копіювати” в меню “Редагувати”.

Перейдіть до місця, куди потрібно вставити контент, і клацніть правою кнопкою миші на миші або трекпаді. Виберіть опцію “Вставити”. Також можна перейти в меню “Правка” на панелі інструментів і вибрати опцію “Вставити”.

Як копіювати та вставляти між iPhone, iPad та Mac

Володарі гаджетів iPhone, iPad та Mac можуть легко обмінюватися даними між ними. Функція універсального буфера обміну доступна починаючи з macOS Sierra та останніх версій прошивок iPhone та iPad.

Якщо всі ваші пристрої підтримують універсальний буфер обміну і мають включену функцію передачі (активна за замовчуваням), налаштовувати нічого не потрібно. Просто переконайтеся, що обидва пристрої знаходяться поруч один з одним і що вони підключені до однієї мережі Wi-Fi і мають увімкнений Bluetooth.

Для копіювання зображення з iPhone на комп’ютер Mac на смартфоні натисніть і утримуйте на ній пальцем, щоб побачити контекстне меню. Тут виберіть опцію “Копіювати”.

Перейдіть на Mac і перейдіть в додаток або розділ, в який ви хочете вставити це зображення. Натисніть комбінацію клавіш Command + V і з’явиться вікно, яке повідомить, що передача триває.

Універсальний буфер обміну працює для тексту, мультимедіа та інших файлів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я