Неділя, 26 Травня, 2024

Вакцинованих від COVID-19 пропонують чипувати – сертифікат вакцинації буде в чипі під шкірою

Шведська компанія показала мікрочип, який може завантажувати паспорт вакцинації проти COVID-19. Його пропонується вживляти під шкіру. Імплантат можна буде зчитати багатьма пристроями.

Стокгольмський стартап Epicenter адаптував свою технологію імплантованих чипів в якості носія для зберігання паспорта вакцинації проти COVID-19 під шкірою. Імплантат можна буде прочитати будь-яким пристроєм, що використовує протокол зв’язку ближнього поля (NFC).

Мікрочип Epicenter розміром з одне рисове зернятко, імплантується під шкіру або в руку, або між великим і вказівним пальцями.

Чипування вже не є чимось новим. Технологічна компанія Three Square Market, що базується в Вісконсіні, стала першою компанією в США, яка запропонувала своїм співробітникам аналогічні безкоштовні імплантати мікрочипів в серпні 2017 року. Чип надає співробітникам доступ в замкнені кімнати і можливість оплачувати їжу і напої в кімнаті відпочинку.

“З часом ця технологія стане стандартизованою, що дозволить вам використовувати її в якості паспорта, громадського транспорту, всіх можливостей для покупок і т.д.”, – сказав Тодд Вестбі, генеральний директор 32M в той час.

Технологія, яку використовує компанія, називається RFID (радіочастотна ідентифікація), яка використовує електромагнітні поля для ідентифікації інформації, що зберігається в електронному вигляді. Чипи також використовують зв’язок ближнього поля (NFC), технологію того ж типу, яка використовується в більшості безконтактних кредитних карт і мобільних платежів.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Всё меньше и меньше шутки про чипизацию и тотальный контроль стают не такими абсурдными.
    РАБотизация набирает обороты…

  2. Гейтс же ясно сказал,ШО на Земле много биомусора,порядка около 8 млрд.чел.,а надо чтобы было не более миллиарда.Дадут команду на самоубийства и т.д.,вот и останется 1 млрд.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися