Як користувачам Chrome швидше дізнаватися значення слів завдяки Wikipedia

Щоб дізнатися визначення слова та почитати про нього коротку довідку або повну статтю, достатньо виділити його мишкою, після чого розширення Qikipedia саме знайде відповідний контент у Wikipedia.

Тим, хто часто читає тексти зі спеціальними термінами чи словами, доводиться досить тісно працювати з онлайновою енциклопедією Wikipedia. Роботу з нею можна пришвидшити при використанні браузера Chrome. У ньому можна дізнаватися значення слів одним кліком мишки.

Щоб дізнатися визначення слова та почитати про нього коротку довідку або повну статтю, достатньо виділити його мишкою, після чого розширення Qikipedia саме знайде відповідний контент у Wikipedia. Воно спершу покаже коротку довідку, а натиснення кнопки Read more дозволить перейти до повної статті в онлайновій енциклопедії. За один раз можна виділяти до семи слів.

Плагін підтримує російську мову, хоча часто довідка для російських слів не показується. Розробник говорить, що подібне відбувається через відсутність для вибраного словосполучення статті зазначеною мовою. Значно краще Qikipedia працює при виділенні англійських слів, при цьому довідка показується російською мовою. Вибрати бажану мову можна в налаштуваннях розширення.